Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mostanában miért lett divat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában miért lett divat, hogy az emberek szerelem nélkül kezdenek párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Ennek mi értelme? Nem egy kérdésnél olvastam, hogy úgy jött össze a párjával az illető, hogy nem volt belé szerelmes, arra számítva, hogy "majd menet közben kialakulnak az érzések". Aztán meg persze jön a gond, ha hónapok múlva se érez semmit (de közben a másik jóeséllyel érez már iránta valamit), és szakítás lesz a vége. Ez rosszabb, mintha eleve bele se kezdtek volna az egészbe. Nekem ebből az jön le, hogy aki ilyet csinál, az csak azért teszi, hogy ne legyenek egyedül... Csak én vagyok ilyen "régimódi", aki csak azzal tud összejönni, akibe szerelmes?

2013. máj. 21. 00:05
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom h nem nagy gond ha még az elején nem szerelmes valaki abba az illetőbe akivel együtt van. De tényleg meg kell lennie az alap szikrának mert ha még az sincs nem érdemes belevágni. Monjuk én inkább azt birom ha az elején is már szerelmesek az emberek a párjukba. Mondjuk most 2013-ban már gyakori h valaki azért jár valakivel h menőzzön vele mert még tulajdonképpen a mai világban már egyre többen már 14 éves korban cikinek tartják ha nincs barátjuk és ezért szereznek maguknak egyet.Nekem legalábbis ez a véleményem :D
2013. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!