Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mostanában miért lett divat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában miért lett divat, hogy az emberek szerelem nélkül kezdenek párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Ennek mi értelme? Nem egy kérdésnél olvastam, hogy úgy jött össze a párjával az illető, hogy nem volt belé szerelmes, arra számítva, hogy "majd menet közben kialakulnak az érzések". Aztán meg persze jön a gond, ha hónapok múlva se érez semmit (de közben a másik jóeséllyel érez már iránta valamit), és szakítás lesz a vége. Ez rosszabb, mintha eleve bele se kezdtek volna az egészbe. Nekem ebből az jön le, hogy aki ilyet csinál, az csak azért teszi, hogy ne legyenek egyedül... Csak én vagyok ilyen "régimódi", aki csak azzal tud összejönni, akibe szerelmes?

2013. máj. 21. 00:05
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én szeretem megismerni előtte azt, akivel személyesen is találkoznék. A személyes találkozót már csak olyannal tudnám elképzelni, akivel valami komolyabb is esélyes lehet, de ezt egy vadidegennel nem tudnám elképzelni. Legalább csak annyit jó lenne kideríteni, hogy egyáltalán van-e közös témánk, de tényleg csak annyi volt, hogy egyből rátért a lényegre...
2013. máj. 21. 00:20
 12/31 anonim ***** válasza:
egy mondat után én sem találkoznék :D pár hét mindennapos beszélgetés után csak. hány éves vagy, hogy ilyen bölcs dolgokat írsz? :D
2013. máj. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
22, köszönöm, bár én nem tartom magam bölcsnek:) inkább "koraérettnek":D
2013. máj. 21. 00:25
 14/31 anonim ***** válasza:

attól hogy pár sor után, azt mondta találkozzatok, csak beszélgetni akart, miért kell ez a lényeg mi a francnak hívjuk, hogy randi, ez felfogás kérdése

nekem párkapcsolat, ha együtt élünk, a többi együtt járás,

amiket leírtál az a fiatalok részéről van, amúgy valahol minden ember némileg türelmetlen, szeretné az életét egyenesbe hozni, de mindenhez idő és türelem kell N

2013. máj. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

"Persze, ha a szikra, vonzódás megvan, akkor abból már jóeséllyel kialakulhat a szerelem, de mivel mégis sok esetben az ilyen egyének nem lettek szerelmesek később sem, ebből az derül ki, hogy vagy nem volt elég erős a vonzalom kettejük között, vagy pedig tényleg csak annyi, hogy kedvelték, jól elvoltak vele."



Kialakulhat, de nem fog mindenkivel, nem is kell mindenkivel. Sok emberhez vonzódhatunk, de nem mindenki alkalmas párunknak. Az elején pedig nem lehet megállapítani, hogy lesz-e a vonzalomból szerelem vagy sem. Ahhoz azért nagyon sok másik dolog is kell.



"Viszont szerintem a szerelem kialakulásához idő kell, és legalább is valamennyire ismerni a másikat, de sokan túl türelmetlenek ahhoz, hogy ezt kivárják. Miért kell ennyire rohanni? "


Senki nem rohan szerintem. De miután összejöttetek és nem érzed, hogy a vonzalom kezd átalakulni szerelemmé akkor mire várnál ? Hosszú folyamat, amíg átalakul, de lehet érezni, hogy egyáltalán elkezdődött-e vagy sem. Én ha pl 1 hónap után sem érezném, hogy már kezd kialakulni köztünk valami mélyebb a vonzalomon túl, akkor tudom, hogy felesleges várnom.

2013. máj. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
megint a 19/N voltam, ez lemaradt
2013. máj. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, akkor te tartsd meg magadnak az elveidet, mindenki más meg a sajátjai szerint él. Köszi. Ne akard már mindenkire ráerőltetni a gondolataidat... Tom, mindenhol azt írod, hogy te nem csinálnád így stb... De akkor... oké, te ne csináld így, aztán hagyd a témát.
2013. máj. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A gond csak az nálam, hogy emiatt, hogy én ilyen "lelassult" vagyok többször is úgy jártam, hogy ismerkedtem egy fiúval, már épp kezdtem volna megkedvelni, erre hirtelen szó nélkül összejött előttem egy másik csajjal. Ebből többek között az is kiderült számomra, hogy azok a pasik, akik kapcsolatot keresnek, egyszerre több lánnyal is ismerkednek "valamelyik csak összejön" alapon. Viszont félek, hogy akkor így sohasem lesz senkim, ha mindig lesz valaki, akit hamarabb megkapnak... értem én, hogy a mai fiatalok minél előbb le szeretnék tudni a dolgokat, de azért ez már kicsit sok, legalább is nekem.
2013. máj. 21. 00:34
 19/31 anonim ***** válasza:
És, attól hogy ezt ide kiírod, még nem fognak máshogy gondolkodni.... Meg kell keresni a szerinted normális pasikat. Mert nem igaz, hogy nem léteznek. Csak nem mindenkinek pottyannak az orra elé. -.-
2013. máj. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Ezzel én is tisztában vagyok. De sajnos pont olyan pasik csinálták ezt, akik normálisnak tűntek, vagyis akikből ezt nem néztem volna ki. Direkt nem ilyen csajozós pasikkal akartam ismerkedni, ezért olyanokkal kezdtem el beszélni, akik ilyen visszahúzódóbbnak, szerényebbnek tűntek, amilyen én is vagyok. És mégis így jártam. Attól félek, hogy ez a sok évnyi kimaradás a randizásban most fog visszaütni.
2013. máj. 21. 00:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!