Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mostanában miért lett divat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában miért lett divat, hogy az emberek szerelem nélkül kezdenek párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Ennek mi értelme? Nem egy kérdésnél olvastam, hogy úgy jött össze a párjával az illető, hogy nem volt belé szerelmes, arra számítva, hogy "majd menet közben kialakulnak az érzések". Aztán meg persze jön a gond, ha hónapok múlva se érez semmit (de közben a másik jóeséllyel érez már iránta valamit), és szakítás lesz a vége. Ez rosszabb, mintha eleve bele se kezdtek volna az egészbe. Nekem ebből az jön le, hogy aki ilyet csinál, az csak azért teszi, hogy ne legyenek egyedül... Csak én vagyok ilyen "régimódi", aki csak azzal tud összejönni, akibe szerelmes?

2013. máj. 21. 00:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Amikor összejössz az illetővel, nem kell még feltétlenül szerelmesnek lenni szerintem, de jó ha megvan az az alap "szikra", zsongás, ami lángra tud lobbanni. Ha ez nincs meg, akkor tényleg nincs értelme belekezdeni.
2013. máj. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Üdv 2013-ban.

Engem mondjuk az zavar ,hogy nem divat már a randizgatás. 15/l

2013. máj. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
A szerelem amúgy is egy megfoghatatlan dolog, nem tudod mikor vagy az tényleg. De nagyon erős szikra, és idő tényleg kell egy kapcsolathoz.
2013. máj. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Én is régimódi vagyok.


És a többséget eme cselekedetében az motiválja (szerintem), hogy instant világot élünk. Minden legyen meg gyorsan, minek várni?


Ezek az emberek nem figyelnek magukra sem, hát akkor másra miért is tennék?

2013. máj. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
72%

A párkapcsolat sajnos nem olyan, mint a piramis építés, hogy a nagyobb darabra rakjuk a kisebbet és akkor minden rendben lesz. Van, hogy jön egy hülye és felrúgja az egészet. Meg olyan is van, hogy szimplán elba.sszuk.


"Normális esetben" az ember randizgat valakivel, van szikra, és az vagy belobban, vagy sem. Ha nem, akkor nyilván szakítás. De ember legyen a talpán, aki megmondja, hogy három hónap múlva mit fog érezni.


Ez nem régimódiság szerintem, hanem a szerelem félreértelmezése. Amit a kapcsolat elején érez az ember, az vágy, vonzalom, de a szerelem kialakulásához idő kell és a másik megismerése.

2013. máj. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
83%
Van aki törődik velük, nincsenek egyedül, tudnak szexelni, boldogabbak vele, nincs jobb, menőbbnek érzik magukat egy párral, a másik gazdagabb, jobb státusza van, vagy csak szórakoztató.... Stb stb, elég logikus....
2013. máj. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
57%

Az igazi szerelem kialakulásához évek kellenek. Mikor 1-2-3 hónap randizás után összejössz valakivel, naná, hogy még nem szereted, de kedvelheted, mellette vonzódhatsz hozzá, felnézhetsz rá. Ha minden rendben megy akkor pedig elkezd kialakulni a szerelem. De ez a szerelem is mélyül idővel, teljesen más fél-egy-két-három év után :)

Én inkább azokat ítélem el, akik 1-2 hónap után már szerelmesnek képzelik magukat :D

19/N 3 év kapcsolatával a háta mögött

2013. máj. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Persze, ha a szikra, vonzódás megvan, akkor abból már jóeséllyel kialakulhat a szerelem, de mivel mégis sok esetben az ilyen egyének nem lettek szerelmesek később sem, ebből az derül ki, hogy vagy nem volt elég erős a vonzalom kettejük között, vagy pedig tényleg csak annyi, hogy kedvelték, jól elvoltak vele.

Viszont szerintem a szerelem kialakulásához idő kell, és legalább is valamennyire ismerni a másikat, de sokan túl türelmetlenek ahhoz, hogy ezt kivárják. Miért kell ennyire rohanni?

Amúgy pár hónapja lett vége egy kapcsolatomnak, nemrég elkezdtem ismerkedni, és volt, aki már az első netes beszélgetés után (ami konkrétan pár sort jelentett) személyesen találkozni akart. Most ez mire jó, hogy egy gyakorlatilag idegen emberrel randizzak, akiről semmit sem tudok? Nem értem ezt, lehet már kiöregedtem ebből az egészből, pedig amúgy nem vagyok öreg (kor alapján)...

2013. máj. 21. 00:14
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
és mi a probléma azzal, ha vki randizni akar, és még nem ismered? Majd megismered...ez a randi lényege...jáj. :D
2013. máj. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsit sok, hogy izélsz ezen, hogy mire jó, mire jó... Van aki szeret ismerkedni... Ennyi.
2013. máj. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!