Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem vallás szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vallás szerintetek hogyan mondjam meg neki? (Fiú vagyok).

Figyelt kérdés
szerintetek ciki ha elhivom valahova és ott megsugom neki és nem pedig ellöte randi meg stb??

2013. máj. 18. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
úgy! mint az animékben. úgy a legjobb és legkönnyebb. szerintem^^
2013. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még elég gyerek vagy.
2013. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert az animekben hogyan vallanak szerelmet?:O
2013. máj. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mert az animekben hogyan vallanak szerelmet amugy ?

nem nézek mesét..

2013. máj. 18. 22:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ne mesèzd le kèrlek (mondjuk inkább îgy mesèzd le, minthogy nem tudnád mi a szó jelentèse)!
2013. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
amit irtam kérdést nem lehetne rá válaszolni?? amugy
2013. máj. 18. 22:55
 7/7 anonim ***** válasza:
animeszídók pofa be sztem...:DD hát hogy is mondjam elég furcsa megoldás mármint h na elhívod egy italra aztán közbe odahajolsz hozzá és azt mondod szeretlek? hát..én nem tudom te h vagy vele de sztem ezt inkább ne. Úgyis rá jön maga csak randizattok és az a vallomás még rá ér később is.(le fog esni neki)
2013. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!