Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez most szerelem, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most szerelem, vagy csak erődemonstráció?

Figyelt kérdés

Régebben írtam, hogy a párom bekerült egy szektába és attól kezdve elmaradt a szex, mert csak gyereknemzésre szabad ezt művelni. Itt kérdeztem erről és a válaszokat együtt olvasva ő állított válaszút elé, hogy megyek e vele imádkozni, vagy szakítunk. (Én ateista vagyok).

Szakítottunk.

Most megjelent a lakásomon másik három hit társával és elkezdett győzködni, hogy mi egymáshoz vagyunk már rendelve, mert testileg már érintkeztünk, és, hogy menjek velük az imaházba. Nekem minden porcikám tiltakozik a vallás ellen. Ez nem jelenti azt, hogy nem lennék egy rendes lány. Ez most azért jött, mert szeret, vagy csak be akarnak csábítani a gyülekezetbe? Mit gondoltok? Lehet nekünk közös utunk, ha én ateista vagyok, és az is szeretnék maradni?



2013. ápr. 28. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%

"elmaradt a szex, mert csak gyereknemzésre szabad"



Egyetlen egy Isten igéjét ismerő és bíró ember nem vallja ezt.

2013. ápr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
*valóban ismerő
2013. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%

"

Most megjelent a lakásomon másik három hit társával és elkezdett győzködni, hogy mi egymáshoz vagyunk már rendelve, mert testileg már érintkeztünk, "


Ez sem igaz.

2013. ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Bérelj fel 3 sátánistát, és figyled páholyból az összecsapásukat :D
2013. ápr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3+ Be ne dőlj a szövegnek.
2013. ápr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba, küld el úgy a pics@ba, hogy várja az indulást és keress magadnak egy normális pasit. Az ilyen ketyósokkal nem érdemes kezdeni.
2013. ápr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az első alkalom, hogy felszavaztam Xenot. :-D

Amúgy tényleg mókás lenne.

2013. ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Èn egy kicsit félnék a helyedben... nemtom mennyire komoly a szekta, de én már hallottam olyan esetekröl ahol elvárták hogy megölje az illetö a családtagjait, vagy öngyilkos legyen stb. Mert eleinte csak úgy érzi magát mintha valami kellemes társaságba keveredne, ezért megy el, majd idövel jönnnek az ilyen beavató szertartások stb. amik már nem olyan barátiak... ha továbbra is zaklatnak akkor sztem fordulj rendörséghez.
2013. ápr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hármas! Most miért mondod, hogy nem igaz? Nálad voltak, vagy nálam?

Kérdezném, ha nem okozna problémát nekem? Jó elkönyveltem, hogy te kamunak veszed a dolgot. Akkor csak azok próbáljanak valami tanácsfélével válaszolni, akik elhiszik a kérdésemet.

Én nem tudom, hogy van e valahol leírva , hogy csak házasságban, vagy gyereknemzés céljából lehet szeretkezni, de ők ezt állítják. Én olvastam a bibliát, én sem emlékszem ilyenre, de sok másra sem emlékszek. Ha ezt mondták, biztos, hogy náluk így van. Én még a szektájuk nevét sem tudom, mert nem mondták meg. Annyi, hogy isten legújabb kővetői ők.

2013. ápr. 28. 12:40
 10/12 omba ***** válasza:

Ha még azért jött volna a három másikkal, hogy megdugjanak, - kicsit normálisabb volna.

Szakitottatok már, - maradj ennél.

2013. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!