Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez most szerelem, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most szerelem, vagy csak erődemonstráció?

Figyelt kérdés

Régebben írtam, hogy a párom bekerült egy szektába és attól kezdve elmaradt a szex, mert csak gyereknemzésre szabad ezt művelni. Itt kérdeztem erről és a válaszokat együtt olvasva ő állított válaszút elé, hogy megyek e vele imádkozni, vagy szakítunk. (Én ateista vagyok).

Szakítottunk.

Most megjelent a lakásomon másik három hit társával és elkezdett győzködni, hogy mi egymáshoz vagyunk már rendelve, mert testileg már érintkeztünk, és, hogy menjek velük az imaházba. Nekem minden porcikám tiltakozik a vallás ellen. Ez nem jelenti azt, hogy nem lennék egy rendes lány. Ez most azért jött, mert szeret, vagy csak be akarnak csábítani a gyülekezetbe? Mit gondoltok? Lehet nekünk közös utunk, ha én ateista vagyok, és az is szeretnék maradni?



2013. ápr. 28. 12:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Arra gondolt a 3-as, hogy ilyen nincs, hogy ha már érintkeztetek szexuálisan, akkor egymáshoz vagytok rendelve, nem arra, hogy hazudsz.


Egyébként valóban az a legjobb megoldás: kerek-perec küldd el őket a pitsába. Ha visszajönnek, hívd a rendőrséget.


Semmi jó nem sül ki belőle, ha behódolsz a vallásuk előtt.

2013. ápr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

dehogy szeret, a szekta mar sikeresen kimosta az agyat

mellesleg ha nem gond, belinkelned az elozo kerdesed?

2013. ápr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!