Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi lesz ebből?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lesz ebből? (többi lent)

Figyelt kérdés
Új munkahelyre mentem dolgozni ennek mostmár 3 hónapja megismerkedtem egy sráccal akivel barátságnak indult és hát mostmár több van viszont ő nagyon messziről jött ide dolgozni szállón lakik és van barátnőjje otthon, mi már randiztunk is a gyárban is felvállalja hogy tetszem neki megfogja a kezem megcsókol azt mondja szeret, viszont mivel rengeteg csalódásom volt félek és hát van párja így mivel most hazament annyit mondtam neki hogy gondolkozzon ki kell neki mert én második nem akarok lenni, megmondtam nem keresem had gondolkozzon. Ebből mi lehetséges szerintetek? úgy vagyok vele ha visszajön és még mindig nem tudot választani én engedem el őt, szerintetek jól tenném mit gondoltok?

2013. máj. 10. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Abba nem gondoltál bele hogy később majd téged is ugyanígy megcsal?Nem értem mit esztek ezeken a hűtlen patkányokon
2013. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Melóhelyen miért kezdesz bárkivel is? Ez messzemenően leminősit téged mint ember.
2013. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem én kezdtem ki vele így alakult azt azért megkérdezném miért minősítem le magam?

a kérdésemre kértem választ nem ítéleteket, ítélkezni bárki tud főleg más életén úgye

2013. máj. 10. 22:05
 4/11 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van! ha a mostani csaját megcsalta akkor mi garantálja hogy téged nem fog?! :O O.o
2013. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"a kérdésemre kértem választ nem ítéleteket, ítélkezni bárki tud főleg más életén úgye"


Tipikus reakció az igazságra :D Mindegy majd megszívod úgyis vele,az idő engem fog igazolni :)

2013. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad lesz de masok felett palcat torni konnyu vajon valaszt miert nem tudtok adni hm?
2013. máj. 10. 23:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Én úgy nem mentem volna bele a randiba,hogy tudom máshol van egy barátnője.És ezt lehet a melóhelyeteken is tudják,vajon mit gondolhatnak rólad?Jól bemutatkoztál így elsőre.:)
2013. máj. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

3


"Nem én kezdtem ki vele így alakult"


Nem alakult volna igy, ha van egyáltalán egy csepp tartásod, mint nő. De nincs.

2013. máj. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Nem alakult volna igy, ha van egyáltalán egy csepp tartásod, mint nő. De nincs."

Azért ezt így bátorság kijelenteni Róla, mert "minden olyan, hogy mindenkivel megeshet". Ez van a példabeszédek könyvében, és gondolom, hogy a kérdező nem egy vallásos Nő.Az ember sokszor kerülhet kétes, nehéz, nehezen értelmezhető helyzetbe,kapcsolatokba, elvihetik az érzelmei ilyen-olyan irányba.Bárkivel megeshet.

Ebből mi lehetséges? Bonyodalom! Az érzelmek felett uralkodni kell, sokszor nem könnyű.A legjobb amit tehetsz, ha elengeded, (mint írtad), mert ha együtt lesztek, mi a garancia, hogy nem lesz újabb? Azt mondja szeret, de ezt mondja a másiknak is.

"Rengeteg csalódásod volt" , és ha vonzod az ilyeneket?

Akkor ez is az lesz. Lehet a gyárban is ismerkedni, biztos van, lesz ott más fiú is.Én ezt gondolom,ne haragudj.Remélem jól döntesz.Majd írjál, hogy mi lett.

2013. máj. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Karlowy köszönöm hogy kicsit megértesz tény hogy barátkozni kezdtünk el és érzelmek vitték oda ezt a kapcsolatott ahova sosem voltam még hasonló helyzetben csak annyira jó érzés érezni azt hogy végre kellek valakinek én is. Félek persze és hogy vonzom-e a csalódásokat igen több mint valószínű, sajnos lehet jobb lenne mindent hátrahagyni és egyedül maradni és ennyi.
2013. máj. 11. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!