Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lesz ebből komoly kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ebből komoly kapcsolat? (Bővebben lent) Tanácsok?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és egy 24 éves sráccal kerültem érdekes "közeli" viszonyba. A fiút nagyon rég ismerem, jó barátok vagyunk, mindig tetszett.

[Tudni kell róla, hogy jólelkű, egyenes ember, bár kissé zárkózott.]

Egy baráti körben vagyunk már évek óta és mindig közeledett felém. Eleinte viccesen tette ezt, de úgy fél éve változtak a dolgok. Éjjeli beszélgetések, smsek, találkák kettesben.Teljesen belészerettem. Azt hittem ő nem érez hasonlóképp, mert tudom, hogy sokat csalódott és korábban mondta, hogy nem akar most egy darabig kapcsolatot. De mindig keresett/keres és komolyodni kezdett a dolog. Többször megcsókolt. Aztán értetlenül álltam, mikor társaságban úgy tett,mintha semmi nem lenne, pedig már nyilvánvaló a vonzalmunk. Nem bírtam tovább, kb. 2 hónapja elmondtam hogy érzek és hogy esetleg szeretnék többet is tőle. Azt mondta ő is érez valamit, de nehéz újra bíznia, ha lehet, még ne adjuk a barátok tudtára és idővel eldől. Azóta is így vagyunk, ha találkozunk kettesben(titokban), olyankor szeretget, de barátok előtt semmi, csak furcsa feszültség. Eddig türelmes voltam, de ezt így már nem bírom soká, nagyon szeretem, egyre inkább nehezemre esik leplezni a dolgot. Szóval így külső szemmel, mik a kilátások ? Hasonló tapasztalat? Köszi, hogy végigolvastad, várom a választ!



2013. ápr. 3. 03:43
 1/4 Baccardi01 ***** válasza:
Lehet, hogy valamiért nem mer felvállalni az ismerősei előtt.
2013. ápr. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hm..nos , habár nem velem történt, és nem tudom mennyiben lendíti előre a helyzeted leírhatom nem oszt nem szoroz :)

Még a gimiben volt egy szerelmes párunk az osztályban. A csajszi szinte a legjobb csaj volt a suliban minden téren, már 9.be úgy jött, hogy övé volt a number one pasi. Aztán 2 év járás után a pasi kidobta egy másik csajért. A csajszi nagyon szenvedett. Végig néztük, úgy mond a kapcsolat utáni gyászát. Ezt követően, mint később (jóval később) kiderült az osztály loosere kezdte el húzogatni Nórit. Senki nem tudott róla, és ez ment 1 éven át. És kitudja mikor kezdődött ténylegesen..a csaj nem merte felvállalni annyira félt az ismételt megaláztatástól és csalódástól. Főleg úgy, hogy Bálint (looser of the class), mindig azt hangoztatta, hogy ballagás után végig kúrja egész Siófokot. Végül 12. elején felvállalták egymást, és Nórin látszott, hogy nagyon beleéli magát..tervezte a közös jövőt. és ha bár már 2 éve elballagtunk, és Bálint mégsem kúrta végig a nyarat. Valamikor, valamiért most télen szét mentek.


Szóval a mese után, szerintem adj neki időt, ahh tök izgi lehet egy ilyen titkos kapcsolat :) Viszont az érme másik oldala, hogy talán vki előtt nem mer-e téged vállalni.

DE a férfiak általában túl egyszerűek. Szóval csak fél. Kitartás!!

2013. ápr. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) segítettek
2013. ápr. 6. 00:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az már nem jó jel, hogy nem mer felvállalni, még akkor is, ha sokat csalódott és szenvedett.

Ha akar téged és komoly gondolja, akkor felvállalja nem feltétlen a haverok előtt de a szülei előtt biztosan.

Nem pedig csak titokban hülyít téged és ha még ráadásul meg is kap téged akkor meg főleg csak ő jár jól még ha nem is lesz soha belőle semmi. Neki nincs felelőssége te meg szenvedsz.

2015. aug. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!