Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Free999 kérdése:

Fizikai vonzalom azonnali fontossága. Lehet e komoly kapcsolat úgy, ha nincs az elején fizikai vonzalom?

Figyelt kérdés
6 hetes levelezés után találkoztam egy lánnyal, mindketten 30on túliak vagyunk, ő 3 évvel fiatalabb nálam. Már 4-szer találkoztunk, de mintha valami vékony papír lenne köztünk. Én bevallom szeretem, nagyon, de ő valahogy még nem enged a közelében jobban. Ha nem vagyok vele iszonyúan hiányzik és én is neki, elmondta. Órákat telefonálunk, de mivel 40 km-re lakunk egymástól és sokat dolgozik ezért csak hétvégeken találkoztunk. Mindketten állandóan a másikra gondolunk, azt mondja imádja a lelkem és azt aki vagyok de még nem érez fizikai vonzalmat. Én viszont úgy érzek iránta, mint még soha senki iránt, pedig nem ő az első se nem a második. Azt mondja az egyik felem mindennél jobban vonzza, de a másik meg nem. Még nem. Persze várok rá, nem gond. De mégis jól jönne valami érteles tanács. Valami hasonló tapasztalat, én ugyanis hiszem hogy idővel kialakul majd több is.

#fizika #vagy lelki vonzalom
2013. ápr. 2. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát bocsi, de ennyi idő után már változnia kellett volna a dolognak, sajnálom :(
2013. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a nő futtat téged. Sajnálom. Ez nincs érzéssel benne ebbe a kapcsolatba.Ez a nő érdek.


Ha sosem találkoztatok volna-akkor lenne esélyed..

2013. ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ráadásul 40 km nem a világvége, ha akarna tudna hét közben találkozni veled-de ne akar.Szóval, valami nem tiszta a nő mögött-de nagyon nem. Nézz szét..
2013. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog, ezt tapasztalatból mondom.

Én is voltam így, mint ez a lány. Találkoztam egy sráccal, és nagyon aranyos volt, bármiről el tudtunk beszélgetni. Anyagilag is jól jártam volna vele. Már mind a két család nagyon örült, hogy mi együtt. Ha nem volt velem, hiányzott.

De akárhogy is gondolkodtam rajta, nem tudtam volna elképzelni, hogy lefeküdjek vele. Ő is várt rám hónapokat, majd nagy sértődés lett belőle, és a végén a fejemhez vágta, hogy csak játszottam vele. Pedig én is megmondtam neki az elején, hogy szexuális értelemben nem vonzódom hozzá.

2013. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam sem volt eleinte. Bár mondjuk a 3. randinál már volt. A 4.-nél meg már akartam hogy megcsókoljon. De hallottam már olyat hogy valakinél csak a 7-8 randinál alakult ki. Én azt mondom ha jó vagy nála, akkor talán alakulhat. Csak mondjuk nehogy csak barátnak tekintsen...
2013. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs gáz vele, csak állítólag a sorozatos csalódások miatt óvatos. Mondjuk megcsókolt, megölelt, simogatott, de semmi több. De ni a fenét csináljak, ha nekem ő kell.
2013. ápr. 2. 18:20
 7/7 anonim ***** válasza:
40 km konkrétan nem is az,hogy nem a világvége,hanem lóf@sz.Pesten belül is simán el lehet buszozgatni 40 kilométert.
2013. ápr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!