Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lesz ebből szerelem? Help!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz ebből szerelem? Help!

Figyelt kérdés
Van egy srác a sulimban, minden nap látjuk egymást és bírjuk is egymást. A srác nagyon tetszik nekem, és szerintem (de nem biztos) én is tetszem neki. A gond már csak az, hogy csak szeptembertől lesz megint a sulinkban, mert elment fél évre egy másik iskolába külföldön, a nyelvet fejleszteni. A kint töltött fél év alatt szakított a barátnőjével. Nem tudom sajnos, hogy ő többet szeretne e barátságnál. Pont szeptemberben lesz a szülapja, 2 héttel amiután újból megérkezett. Vegyek neki valamit? Túlzás lenne? mit vefógyek annak, aki nagy"Caramel" rajongó, szeret énekelni+ hangszeren játszani? 1 hónap múlva fog hazalátogatni. Hogy kezdeményezzek? Elhívjam valahova? Mikor szeptemberben, vagy 1 hónap múlva? Help!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. ápr. 21. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tudtok beszélgessetek neten és mikor hazajön ha jól értelmeztem egy hónap múlva akkor hívd el valamerre vagy esetleg sétálni ha vagytok olyan jóba :) és sztem vegyél neki szülinapjára vmi ajándékot pl csináltass poharat( pl Caramel arcképét rátetetni) vagy Caramel cd-t ha ennyire oda van érte :) de csak ha tényleg nagyon jóba vagytok :)
2013. ápr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hanariko ***** válasza:
Szerintem vehetsz neki valami apróságot, de ebben a Caramel és zene témában nem tudom mit lehetne. Egyébként nem muszáj ezzel kapcsolatban. Más nincs, amit szeret?
2013. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudom, hogy hogy állunk egymással, nem is olyan biztos, hogy tetszem neki, csak likeolt 1-2 képem. Szoktunk néha facebookon chatalni, de mindig én írok rá, és nem tudom hogy mennyi időközönként illik/ szabad ráírni, úgy hogy ne vegye zaklatásnak, meg azt sem tudom hogy tényleg örül- e hogy írok neki, mert max. ilyen 20 perceket szoktunk beszélgetni. Szóval az a dolgo hog biztos, hogy én szeretem őt és kb. talán ennyi, de ezt nem merem neki elmondani, mert mivan, ha ő nem így érez. Mert jó nem én vagyok a fiúk kedvence, ahhoz egy kicsit ducibb vagyok, de folyamatosan fogyok, és ez a duciság egy nagyon rossz betegség miatt van. Nem tudom hogy: 1. a chaten hogy kezdeményezzek beszélgetést, mert r szoktam néha 2-3 hetente írni, hogy szia, hogy vagy
2013. ápr. 21. 19:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha esetleg ez előresegít az ötlet adásban: akkor van egy cukrászdájuk és a srác szeret egy kicsit tudtommalfőzni
2013. ápr. 21. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!