Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy igazi nőért küzdeni kell?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazi nőért küzdeni kell?

Figyelt kérdés
mégis mit takar ez ,hogy küzdeni?

2013. ápr. 21. 12:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Igen, mert egy valódi nőt nehéz befogni egy férfinek. Nem adja könnyen a bőrét, és ez nem azt jelenti, hogy a nő futtatja a pasit a körökkel, meg azt hazudja, hogy 1 pasival volt csak kapcsolata, mikor nem, meg nem vár el ajcsit, meg rózsát stb.:D
2013. ápr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%

Elvárják. De én úgy vagyok vele hogy már túl sokat képzelnek magukról és én kb leszarom, nem küzdök értük. Vagy jön vagy nem. Ha nem jön akkor ő jár rosszul me én főnyeremény vagyokXD Szal ez csaka nők hülyesége.


21/F

2013. ápr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Egy igazi férfinek nem. Max a mesében.
2013. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egy igazi és valódi Férfi sem adja egykönnyen a bőrét:D
2013. ápr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
2 Nálam az ilyen mentalitásu pasi, megy a levesbe 3 ilyen mondata után, mint amit itt irkáltál magadról:DD
2013. ápr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
úgy hogy ki kell érdemelni.a lánynak meg kell ismernie a pasit,a pasinak le kell nyűgöznie(nem arra gondolok hogy menyjen le spárgába,se semmi hanem a pasi a puszta jelenlétével a csajra úgy hasson hogy a csaj el legyen tőle ájulva)szóval a pasit megismeri hogy milyen rendes,és ha tetszik neki,és el tudja képzelni vele a jövőjét akkor belemegy a kapcsolatba :D (max 2 hónapig ha győzködöd és nem fordul már komolyra akkor sz@rd le az egészet..)
2013. ápr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

én küzdenék érte, de mégis, hogy? ő ér annyit, de nem tudom mit tehetnék érte. pl nekem még nem volt barátnőm, de a plázaribiket messziről elkerülöm.

olyanért nem is küzdenék.

nem küzdök akárkiért.

2013. ápr. 21. 12:29
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A küzdés udvarlást jelent.

A mai "nőknek" 10enéves kis csitriknek elég két pohár pia és terpesztenek.

De ha egy igazi férfiról és egy igazi nőről van szó, az azért nem így megy.

2013. ápr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, küzddj azért, hogy férfi legyél egy olyan világban ami televan kis b*zikkal :)
2013. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
de mi az udvarlás? mármint ,hogy ne higgye ,hogy olyan kis tömegbuza vagyok ,mint a többi? ő egy igazi nő, de nem tudom, hogyan udvaroljak
2013. ápr. 21. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!