Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy igazi nőért küzdeni kell?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazi nőért küzdeni kell?

Figyelt kérdés
mégis mit takar ez ,hogy küzdeni?

2013. ápr. 21. 12:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ez az oldal (részben) azért van, hogy névtelenül segítséget kérj olyan dolgokért amiket nem mernél személyesen megkérdezni valakitől, de

Nem igaz, hogy nem tudod mit jelent udvarolni!

Ennyire szerencsétlen te sem lehetsz.

Légy büszke rá...

Azt jelenti, hogy menj és pisild körbe a házát.

2013. ápr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
10 Légy egyenes, becsületes, emelkedj ki a környezetedből a viselkedéseddel, tiszteld a nőket, úgy közelits/nyulj hozzájuk, hogy ők törékenyek (a lelkük mindenképpen) légy tájékozott(hogy feltudjanak rád nézni, intelligens, tudd az illemet. Soroljam?:D
2013. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes lesz beléd akkor nem kell küzdeni.Ha viszont valaki azért van velem,mert én folyton küzdök érte,abba előbb utobb belefáradok.Én szeretni akarok,nem pedig küzdeni!
2013. ápr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Meg kell küzdened érte, hogy szerethesd.
2013. ápr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14 Nálad a pont:D
2013. ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Barátom 2 évig tepert! Ebben az időszakban volt, hogy nem beszéltünk, volt hogy ordibáltunk egymással, volt hogy az éjszaka közepén ott hagytuk egymást a francba a városban.

Egy éve lassan együtt vagyunk azóta.

Szerintem egy csávó, csak akkor küzd meg bárkiért is ha szerelmes belé, vagy a csajszika megbolondította valamivel :)

17/L

2013. ápr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az igazi nőért küzdeni kell, igen. De akkor te is nézd meg, hogy kit tartasz igazi nőnek.

Ennyi. Vannak olyan nők, akik bárkivel, bármikor, vagy olyanok is, akiknek eszükben sincs veled, de azért jó, ha fizetsz ezt azt. Az már rajtad múlik, hogy ezt észrevedd, és velük ne kezdj ki.

Pl. hozzám átjött locsolkodni a szomszéd srác, aki vagy 3 évvel fiatalabb, mint én, és nem is jön be. Nagyanyám pont ott volt nálunk, és már mondta is, hogy de jó, van egy hódolóm. Én meg mondtam neki, hogy mire megyek vele, nekem nem tetszik. Mire ő: hát arra jó lesz, hogy elmenj vele buliba, meg elvigyen ebédelni.

Na, ezen én is kiakadtam. Náluk, az ő tanyáján ez volt a divat? Hogy eszembe sincs a sráccal párkapcsolatot létesíteni, de azért pumpoljam?! Ez tényleg undorító, nő létemre mondom. Soha nem csináltam ilyen senkivel.

Viszont elvártam, hogyha egy srác elhív randira, akkor ott legyen előzékeny velem, ő szervezze meg a randit, és fizessen is. (Kiakadok az itt néha folyó vitán, hogy a nő fizesse ki randin a részét, akkor az már nem is randi, hanem csak egy baráti vacsora.) Ugyanakkor azt is el kell fogadni, hogy ezért neki még nem jár semmi "ellenszolgáltatás". Első randin nem fogok senkivel ágyba bújni, ahhoz jobban meg kell ismerni egymást. De ahhoz igenis idő kell, és udvarolni kell.

Ha ez nem tetszik, nem lesz normális barátnőd.

Ja, és az ilyen normális nők, mint én sajnos már általában elkeltek, szóval jól körül kell nézni.

Én már férjnél vagyok, de a férjem hozott az első randira virágot...

2013. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jah küzdeni kell...de van ennek egy határozott fajtája is aki tudja mit akar, és nem kéreti magát meg húzza az időt hanem képes hamar dönteni, hogy enged e folytatást vagy sem.
2013. ápr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!