Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emerson kérdése:

Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel osztálytársak vagyunk majdnem 3 éve ismerjük egymást.Kapcsolatunk mindig jónak mondható volt de 3-4 hónapja átfordult jóval többé.Szeretjük egymást, de neki van egy több mint 2 éves kapcsolata.Nem tud, nem mer kilépni belőle.Fél összejönni velem mert arra gondolom, hogy ha szétmegyünk nem lesz olyan mint régen.És nem akar elveszíteni mert én alapból is a legjobb barátja vagyok.Azt hajtogatja, hogy előbb utóbb vége lesz semmi nem tart örökké.Hiába mondtam neki, hogy próbálj a jelennek élni és ne a jövőbe gondolkozni.Jött egy harmadik gyerek akivel bulizott enyelegtek együtt smárolt vele.Mondta, hogy nem semleges neki, de én állítólag többet jelentek neki..(Hát látszik).Úgy gondoltam, hogy hagyom egy kicsit ülni a dolgokat, de ezek után lehet hagyni kéne a lányt és nem érdemes vele foglalkozni.

2013. ápr. 21. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ejtsd ezt a nőt, mert ezzel az emberrel kapcsoatban még annyit sem lehet mondani, hogy esetleg a segitségedre van szüksége ahhoz, hogy ki tudjon lépni. Ez nem nő.
2013. ápr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a csajt... Ha ezeket a dolgokat megteszi két éves kapcsolat mellett mi garantálja h melletted nem fogja?! ne haragudj de ribanc a csaj...és ha összejönnél vele szerintem te szopnád be... keress mást aki meg is érdemel... 18/L
2013. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!