Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Úgy alakult a tegnap este,hogy a barátommal ittunk némi alkoholt.Jól a fejembe is szállt egy idő után.Úgy összevesztünk valami hülyeségen,hogy idegből jó erősen megszorította a torkomat,aztán elengedte egy idő után,nem bántott.Sírógörcsöt kaptam.Most azon gondolkozom,hogy befejezzem-e ezt a kapcsolatot.Több mint fél éve vagyunk együtt,eddig még nem bántott,szerintem ezt nem lehet az italra fogni amit csinált.Lehet hogy ha ezt meg merte csinálni,máskor valami durvább dolog következik.Úgy láttam rajta,hogy megbánta amit tett,de ez most valahogy nem érdekel.Szőnyeg alá söpörjem ezt az esetet,vagy inkább hagyjam el ? Utálom az erőszakot,nem is értem mi történt vele hogy így kijött a sodrából.
2013. ápr. 13. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Én már szakítottam azért mert kezet emelt rám a pasim. Ez meg még durvább. Én tuti kiraknám.
2013. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fuss fuss fuss fuss

amig lehet...

2013. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak vége. Nem is értem a kérdésedet.
2013. ápr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mérd fel a reakcióit. Ha megbánja, akkor még 1 (!) esélyt adhatsz neki.
2013. ápr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hagyd ot a picssába.

Ez ismét előfog fordulni főleg ha iszik szerepet játszik a pie bene de ez nom teszi bocsánatosá ez azért komolyab anál

és mindig megigérik de azt leszarják hiába mondják nem isznak tőbet nem fordul elő az apám is ijen mindig megigérte amikor jol megrudosot engem vagy anyám és szarrrik rá a mai napig már félek vele beszélni komolyab dolgokrol csak kizárólag semleges témákrol merek és kerülőm a közös progikat is amenyire lehet.

Ha nem akarsz évtizedeket álandó féelemben tőlteni hagyd ot mert ha gyereketek lesz akor nehéz lesz.

2013. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vége a kapcsinak.
2013. ápr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hagyd ott mint, sz@rt a budiban...ez nem kérdés.

Még 1(!) esélyt sem érdemel meg az ilyen!!!

2013. ápr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!