Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok milyen érzés amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen érzés amikor a pasitokkal mentek autóval?

Figyelt kérdés

nem érzed azt hogy ribinek néznek?

olvastam egy ilyen kommentet aztán elgondolkoztam hogy én is mennyit ülök az anyósülésen barátom mellett..

17/l



2013. máj. 10. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:

akkor ribi vagy te is:D

ezt a hülye felfogást...

2013. máj. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát nézd, vagy egy Forddal, vagy egy Skodaval kocsikázunk, ha kocsikázunk, egyik sem az a tipikus "menő-gyerek-vagyok-apuci-autójával" típus, szóval nem, nem érzem magam ribinek. De egy BMW-ben sem érezném magam annak, mert nem vagyok az.

Egyébként azt érzem, hogy bosszantó, hogy nem én vezetek :D Nagyon szeretek vezetni :)

25N

2013. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
akkor vezess te és ő üljön melletted és akkor ő lesz a ribid:D
2013. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
autómárkától független tettem fel a kérdést..csak én érzem úgy hogy lenéznek emiatt..és akkor most a ribi szót hagyjuk mert én sem vagyok az..
2013. máj. 10. 12:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. A nők többsége inkább az anyósülésen ül (bár ismerek olyan párt, ahol csak a feleségnek van jogsija). De ez önmagában nem jelent semmit. Édesanyám is mindig ott ült, feltette a lábát a kesztyűtartóra, elvolt :-) A párom is ha nem ő vezet, akkor ott élvezi, hogy csak bámulnia kell kifejel


Ribinek csak azokat a kikent csajokat szokták nézni, akik egy lehetetlenül nagy autóban ülnek egy öltönyös fickó mellett és szemlátomást a szokásosnál is magasabbra nyomják a melleiket a színváltós szempilláik felé, hogy mindenki lássa, mennyire gazdag fickó k*rja őket

2013. máj. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igen sztem csak te meg még pár ilyen elmeháborodott érzi úgy.
2013. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
nincs benne semmi különös ,egyén függő :) én ilyenkor IS érzem ,hogy hozzá tartozom és jóérzés egy percig sem azon gondolkozom ,hogy ki mit gondol rólam..nameg miért gondolna?Nincs ebben semmi...
2013. máj. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én nem érzem ribinek magam mert a pasim mellett ülök a kocsiba általában sokat vagyok a kocsijába szeretek autókázni vele olyankor nekem kiürül a fejem és nem gondolok arra hogy milyen szar az életem.
2013. máj. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pj0tr ***** válasza:
Próbáld ki a csomagtartót. Naugye, hogy jobb az anyósülés...
2013. máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%
Ó, hát a csajoknál ez egyenesen elvárás a pasi felé & orgazmusközeli állapot, ha az anyósülésen feszíthet a pénzes bikája mellett...
2013. máj. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!