Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki mit érzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki mit érzek?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki már régebb óta tetszett nekem. Egyik este rám írt elég jól elbeszélgettünk, majd az azt követő napokban ugyan így. 3. este felvetette, hogy találkozzunk. Kiültünk a ház mögötti padra szintén jól elbeszélgettünk. Aztán többször találkoztunk az utcán mindig intettünk egymásnak, mosolygott rám. Tegnap este is írta, hogy kihívott volna , hogy találkozzunk csak dolga volt, de szintén jól elbeszélgettünk.

A döfi ott van, hogy a lánynak van egy nem tudom mennyire komoly kapcsolata. Mikor ezt megtudtam eléggé padlóra kerültem, mert hát beleszerettem ebbe a lányba. Aztán barátok, mondták, hogy ne adjam fel, mert ha ennyire közeledik hozzám, nem lehet minden oké azzal a kapcsolattal.

Elmondjam neki, hogy mit érzek?



2013. máj. 8. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ha ilyen jól érzi magát veled, és ő akar elhívni ide-oda, akkor nem veszíthetsz vele semmit...lehet, hogy már annyira nem működik jól a kapcsolatuk.
2013. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Gondolom személyesen lenne jobb elmondani mégis csak más mintha facebookon leírom... Bár face to face sose vallottam még szerelmet de egyszer mindent el kell kezdeni :)
2013. máj. 8. 22:18
 3/8 A kérdező kommentje:
Megírtam internetem, hogy mi a helyzet... Félek személyesen nem tudtam volna elmondani nomrálisan... Lehet elbőgtem volna magam...
2013. máj. 9. 15:29
 4/8 anonim ***** válasza:
És mit válaszolt?:))
2013. máj. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez szerintem hiba volt a részedről...
2013. máj. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt, hogy személyesen beszéljük meg, mert végül írásban mondtam el...
2013. máj. 10. 16:06
 7/8 anonim ***** válasza:

uhh ...

sztem is élőbe kell ezt megbeszélni.

ott nagyobb hatást gyakorolsz rá.

de ezt nem kellene elkapkodni.

de nyugii. remélem nem lesz semmi gond :)

2013. máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gond, már van elég, hisz beleszerettem egy olyan lányba akinek van fiúja... Számomra ez elég gond :)
2013. máj. 10. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!