Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom azt mondta hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta hogy szeret, de már nem szerelmes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Padlon vagyok,láttam rajta már pár hete hogy vmi gondja van.Csak most tudta ezt kinyögni.Pont egy évesek leszünk, és én most vagyok igazán szerelmes belé! Tudom hogy ha szeretünk valakit akkor azt el kell engedni,de mégsem tudom.. Ő is azt mondta hogy mennyünk el randizni stb. De változtasak vagy egyszerűen engedjem el? Tanácsot!

2013. máj. 10. 08:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
*padlón, *változtassak...ne nekem írd,olyannak aki tudom helyett tom-ot ír!;) ötlet esetleg hogy feldobjam a kapcsolatott? Már jobban vagyunk;)
2013. máj. 17. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!