Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom azt mondta hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta hogy szeret, de már nem szerelmes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Padlon vagyok,láttam rajta már pár hete hogy vmi gondja van.Csak most tudta ezt kinyögni.Pont egy évesek leszünk, és én most vagyok igazán szerelmes belé! Tudom hogy ha szeretünk valakit akkor azt el kell engedni,de mégsem tudom.. Ő is azt mondta hogy mennyünk el randizni stb. De változtasak vagy egyszerűen engedjem el? Tanácsot!

2013. máj. 10. 08:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig így van egy szerelem max 2 évig tart.:) Hidd el nekem ugyan úgy fog menni minden mint eddig ne zuhanj meg tőle. Ez természetes dolog..
2013. máj. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De azért mi fiatalok vagyunk.. És láttom rajta néha hogy szabadulna tőlem...pedig egy lovag volt mindig!
2013. máj. 10. 08:14
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ha már nem szerelmes, menni is akar, akkor hagyjad, ez csak rosszabb lesz,

ha nem akartok veszekedni, akkor menjen, teljesen mindegy így is úgy is szar lesz, de nincs más megoldás N

2013. máj. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el, bármennyire nehéz. Én tudom milyen úgy elengedni valakit, hogy még szerelmes vagy. Velem is megtörtént már.

Viszont ez lesz a legjobb.


Az igaz, hogy a szerelem nem tart örökké, de ha azt látod, hogy nem akar veled lenni, akkor az bizony azt jelenti, hogy nem volt elég mély a szerelme irántad, hogy így az elmúlásával is igazán szeressen és veled akarjon lenni.

2013. máj. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Andii1 ***** válasza:
47%
pofán kell b*szni azt majd észhez tér!!
2013. máj. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Rájöttem,azért megprobáljuk még,hátha. Ha ne jön össze én fogom kidobni,mert eddig mindig engem dobtak..csak rossz ez így mert a jövőnket is együtt el tudtam képzelni..
2013. máj. 10. 09:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Engedd el, mást nem tehetsz.
2013. máj. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Aztán emberünk továbbszáll, majd a következő kapcoslatban megint leáldoz fél év alatt. Sajnos a szakító párok tagjai alapvetően el vannak kódolva. Azokat a hibákat újra és újra elkövetik csak más mellett.
2013. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó úton jársz, ha a szerelem szeretetté alakul és nem megtűréssé :)
2013. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Költőnő? ***** válasza:

próbáld meg újra felszítani benne a dolgokat, adj magatoknak mondjuk pár hónapot, de ha végképp nem tér vissza az érzés, engedd el.


(bocsánat, de a helyesírásod nem tudom figyelmen kívül hagyni, arra is ráférne némi figyelem)

2013. máj. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!