Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Manapság már megéri inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már megéri inkább könnyűvérű lánynak lenni?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és eddig csak azt tapasztaltam, (bárhol is voltam) hogy szinte minden fiúnak, köztük a normálisaknak is jóformán a nagyszájú lotyók kellenek, mindig őket veszik előbb észre, hozzájuk mennek oda, mindig tőlük akarnak valamit. Egy csendesebb, diszkrétebb

lánynak már nincs is esélye? Persze, sok magát normálisnak, rendesnek mondó srác azt mondja, ő nem kezdene könnyűvérű lányokkal, az ilyenek nem értékelik őket, csak is intelligensebbek. Érdekes, eddig sok helyen nem ezt lehet észrevenni, mivel nekik is csak a szájuk

jár. Mielőtt sokan azt hinnék, nem, nem vagyok ronda. Sok dicséretet kaptam már a külső és a belső énemre, de ezek mind csak szavak voltak, semmi több... és hol kötött ki az illető? Persze, hogy egy épp ellenkező mentalitású lánynál. Így "elkeseredve" sokszor gondolkodtam azon, hogy lehet nekem is ilyennek kéne lennem, tucatlánynak, majd így biztos akad srác, és még sem apácaként fogom leélni az életem. Az értékek már manapság úgy sem számítanak, nem? Kérlek ne gyertek azzal, hogy "rossz helyen keresgélsz, meg "járj nyitott szemmel", mert egyáltalán nem negatív körökben mozgok, és sajnos még is

ez a tapasztalatom. N19



2013. ápr. 24. 18:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

ÉN VAGYOK A HETES! :DD

Bárkibe tudok erőt önteni, ha látom, hogy akarja... Ha nem akar, akkor egy varázsló sem segíthet senkin! :)

Nem vagyok én senki... no para, csak egy lelkiatomerőmű! :)

2013. ápr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is a ribizlisebb ízű lányok jönnek be. Ami vonzza őket, az /nem olvastam vissza, lehet írták már/ ezek a macácskák nyomják a jeleket, rámenősek, foglalkoznak a palikkal.

Egy csendes, visszahúzódó zárkózott lányról a kutya nem mondja meg hogy ez most mi a fenét akar? Van biztos valakije, ezért húzott láthatatlan ketreceket maga köré. Ez jön le az ilyen zárkózott, sose jelzős nőkről, így nyilván az ilyenek kutyát sem érdekelnek.

Ma azt a világot éljük,hogy rengeteg az önbizalomhiányos férfi, okkal/ok nélkül is bőven, és rászorulunk a jelzésekre. Egyértelmű jelzésekre. Enélkül egy érdektelen senki vagy, akin átnézünk. Mert bizonyára foglalt. Azt meg kötelező a nők szerint békénhagyni. Hát békén lettél hagyva. Ennyit erről /szerintem/

2013. ápr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%
12-es! ott a pont!
2013. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

# 11

Én kérek elnézést, azt hittem, hogy bírálni akartad...:)

2013. ápr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14! dehogy... ki vagyok én ahhoz? Sértődést meg csak annak okozhatsz, aki meg is tud sértődni, de itt ilyen eset nem állhat fenn, szóval ne kérj bocsánatot. ;) Te csak védted az embertársad! :) Ezért jár a zöld pacsi! :))
2013. ápr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Sajnos kevés a normális nő...főleg úgy, hogy a normális megfeleljen külsőre is! De aki tényleg normális az előtt emelem kalapom!
2013. ápr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ismerős, én is csendesebb vagyok, nehezn nyílok meg, de tiszta szívből szeretek. Eddig mindíg befürödtem, senki sem ertékelt, mindenkinek a rondàbb, bunkóbb, stb kellett, kijöttem külföldre, szinte azonnal talàlkoztam valakivel, aki azért szeret, aki vagyok, magamért vett el:) magyar pasik nagy hànyada ilyen, nők terén igénytelenek, tisztelet a kivételnek persze!:)
2013. ápr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A jelzés a ràmàszàsban, r!bancos viselkedésben nyilvànul meg. Ez sajnos igy van, és ugy làtom van, aki be is ismeri. Ide fajult a tàrsadalom. R!bancnak àll a vilàg, ha roha?dék vagy, sikeres leszel;)
2013. ápr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ne általánosíts, utálom ezeket a nagyszájú, műpic.sákat. majd találsz te is egy normális srácot.
2013. ápr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én nem futok 1 nő után sem.


amúgy meg nincs a homlokára tetoválva senkinek hogy milyen. És 100 autó közül te is előbb veszed észre a tűzpiros ferrárit, mint a szürke kis suzukit

2013. ápr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!