Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Manapság már megéri inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már megéri inkább könnyűvérű lánynak lenni?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és eddig csak azt tapasztaltam, (bárhol is voltam) hogy szinte minden fiúnak, köztük a normálisaknak is jóformán a nagyszájú lotyók kellenek, mindig őket veszik előbb észre, hozzájuk mennek oda, mindig tőlük akarnak valamit. Egy csendesebb, diszkrétebb

lánynak már nincs is esélye? Persze, sok magát normálisnak, rendesnek mondó srác azt mondja, ő nem kezdene könnyűvérű lányokkal, az ilyenek nem értékelik őket, csak is intelligensebbek. Érdekes, eddig sok helyen nem ezt lehet észrevenni, mivel nekik is csak a szájuk

jár. Mielőtt sokan azt hinnék, nem, nem vagyok ronda. Sok dicséretet kaptam már a külső és a belső énemre, de ezek mind csak szavak voltak, semmi több... és hol kötött ki az illető? Persze, hogy egy épp ellenkező mentalitású lánynál. Így "elkeseredve" sokszor gondolkodtam azon, hogy lehet nekem is ilyennek kéne lennem, tucatlánynak, majd így biztos akad srác, és még sem apácaként fogom leélni az életem. Az értékek már manapság úgy sem számítanak, nem? Kérlek ne gyertek azzal, hogy "rossz helyen keresgélsz, meg "járj nyitott szemmel", mert egyáltalán nem negatív körökben mozgok, és sajnos még is

ez a tapasztalatom. N19



2013. ápr. 24. 18:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nagyszájú lotyók általában fullos bombanők azért nagy a szájuk.


"Mielőtt sokan azt hinnék, nem, nem vagyok ronda."


Ezt már sokszor hallottuk. És sokszor nem igaz.

2013. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Kár hogy még nem találkoztunk :(
2013. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom neked Davet tiszaföldvárról
2013. ápr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, a fiúk nem értékelik az ilyen lányokat, de ez nem igaz, hiszen utánuk futnak, ezért jár a szájuk.
2013. ápr. 24. 18:56
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
Ezt sosem értettem. Az életvidám barátságos lányok máris lotyók? A csendes, zárkózott lányok mindig ezzel jönnek. Sőt úgy gondolják hogy nekünk férfiaknak tudnunk kéne hogy ők milyen intelligensek és empatikusak, pusztán abból hogy csöndben vannak.
2013. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Ha egy 19 éves nemcsúnya, nemhülye lány arról panaszkodik, h nem talál pasit, ott vmi nagyon nincs rendben sztem. :) Vagy nagyon válogatós vagy, vagy nem jársz társaságba, vagy van vmi durva defekted. Szal melyik?
2013. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szeretnéd érezni, hogy értékelnek? Írj privátot, meglátjuk értékelhető vagy-e.
2013. ápr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%

Azért futnak utánuk mert őket lehet a legkönnyebben megkapni, de ha te szívesen lesüllyedsz arra a szintre, hogy csak egy-egy éjszakáig kelj valakinek akkor hajrá, legyél konnyűvérű... bár szerintem ennyit nem ér meg a dolog. Hidd el nekem(tapasztalatból mondom) hogy észre fognak venni, és lesz pasid, és értékelni fogja, hogy ha mesélj egy társaságban rólad, akkor nem mondja minden második srác azt hogy "ja jónő, én is megdugtam már"

23/N

2013. ápr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 xKakashix ***** válasza:
66%

Nekem konkrétan nem jönnek be a "nagyszájú lotyók".

Eddig mindegyik nőm normális és ugymond visszafogott volt.

Amugy meg ne csak a csajt nézd hanem a pasit is.

Aki ilyen csajt keres az általában nem 100-as ;)

2013. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

# 7

Mert ki a fene vagy te, hogy a te véleményed legyen a mérce mások értékét illetően?


Kedves kérdező, te pedig hiába nem ezt akartad hallani, de nagyon valószínű, hogy rossz helyen keresgélsz és/vagy nem figyelsz eléggé.

2013. ápr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!