Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet megállapítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet megállapítani, hogy egy lány könnyűvérű, ha küllemre nem kirívóan öltözködik, nincs agyonsminkelve stb? Valamiért mindig ilyen csajokat fogok ki, pedig már szeretnék egy normális barátnőt.25/F

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
ránézek és kb ennyi az esetek többségében tényleg eltalálom, mert valamelyikünk lakásán kötünk ki
2013. ápr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Minden lány könnyűvérű csak érteni kell hozzá.
2013. ápr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Beszélgetésből és viselkedésből.
2013. ápr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem mindenkin látszik külsőre,hogy milyen.Van,aki visszafogottabban öltözködik mégis könnyebb szobára vinni,mint aki kirívó ruhákban jár.

Beszélgetésből kiderül szerintem.

2013. ápr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Küldd el vérvételre.
2013. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy látom te is ilyen mázlista vagy, mint én. Tényleg olyan lányoknál próbálkozom, akik rendesnek tűnnek, erre kiderült, hogy egy álszent ri.banc.
2013. ápr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Admeg az elérhetőségüket nekem jok lenének a kőnyüvérű csajok.

Amugy sehonan .

F/23

2013. ápr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nemhogy örülnél neki..
2013. ápr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!