Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Van egy srác.. Nagyon jóban vagyunk, csak hogy én bele szerettem.. Nem montam meg neki, de azt hittem hogy jól alakul a dolog.. Sok időt együt töltötünk, sokat telefonáltunk.. Erre két hete össze szedet egy csajt.. Ha lehet csajnak nevezni azt a lényt.. az egyik dolog hogy ronda de hát ez nem számí,de még csak nem is normális.. Sőt egyszer lopáson kapták.. Elopot egy telefont.. Teljesen kikészültem..az a csaj a társaság legalja.. Nem tudom mit tegyek.. Szerintetek?
2013. ápr. 9. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem valltad be neki? Mostmár buktad!


Egyetlen dolog amit tehetsz, hogy faggatod a csajról elmondod neki a véleményed, egyik érzékeny pillanatba megmondod neki, hogy beleszerettél és zavar hogy azzal van..

Még friss a kapcs, szal siess! Nehogy beleszeressen..

2013. ápr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem irtál volna egy büdös szót sem a másik nőről akkor hihetőbb lett volna, hogy a társaság legalja, de igy, szerintem te hazudsz.


Alap: aki hazudik, irigy, gonosz és rosszindulatú, az jellemzi mindig a másikat/vetélytárst. Mindig. Aki egyenes és nála az igazság, sosem mond a másik emberről, sosem próbálja lejáratni, mert tudja, hogy nála az igazság. Nem kűzd azért, hogy higyjenek neki, mert tudja, hogy előbb utóbb kiderül a valósága. Ami mindig ki is derül. És lényegtelen számára, hogy ki hisz neki.


Szóval szerintem nem ártana magadban egy alapos nagytakaritást csinálni.

2013. ápr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehe hogy neki pont ez tetszik benne ha elfogadja olyannak amilyen.Ne tegyél semmit míg rá nem jön magától,most úgysem hinne neked,vissza megy ő még hozzád és akkor megvígasztalhatod
2013. ápr. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te meg nem tudsz helyesen irni. Mindannyiunknak vannak hibai.
2013. ápr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én bevalottam neki h szeretem de erre nem reagált semmit.. Szerintem a legjobb amit tehetek az az hogy várok..
2013. ápr. 10. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!