Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mert van az, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert van az, hogy valaki kikezd veled, otthagy, majd ido elteltevel visszater?

Figyelt kérdés
Sok olyan esetem volt, hogy valakivel vonzodtunk egymashoz, kikezdett velem, valami elkezdodott, majd az illeto szemely kilepett az eletembol mintha mi sem tortent volna? Majd mikor teljesen elfelejtem (vegre), es lezarom, esetleg uj szemely lep az eletembe, a regi megkeres, es banja, hogy a multban nem maradott mellettem. Mert akkor ternek vissza mikor mar nalam veget ert es kiabrandultam? Nektek volt ilyen esetetetek, mit tettetek, vissza fogadtatok Ot? Mert a jatszma folytatodhat tovbb, ha a bantott fel hagyja, mert mar csak rajta all...

2013. ápr. 20. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:

azért mert nem talált jobbat,senkit

igy visszatér hozzád,ennyi

2013. ápr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

elözö vagyok: és tényleg az érdekes amit irtál,hogy

mindig akkor jönnek vissza amikor már tulléptél végre

fiu vagyok

2013. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lany vagyok, 24... de erdemes visszafogadni egy ilyen szemelyt?
2013. ápr. 20. 22:28
 4/8 anonim ***** válasza:
velem ugyanez van,meg volt is nem is egyszer...meg egyszer en kerestem egy pasit mert hianyzott es o mondta h mar pont ugy dontott elfelejt es lezar erre irok...azota is kicsit tul joban vagyun:D erdekes dolog ez amugy..:)
2013. ápr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
es mukodni fog? ha az elozo felyezet bezarodott?
2013. ápr. 20. 23:36
 6/8 anonim ***** válasza:
egy ideig igen. utana csak rajtatok múlik mi lesz
2013. ápr. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem érdemes..aki egyszer elment máskor is el fog.még sosem lesz ugyan olyan mint elöször
2013. ápr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
mert ha nincs ló, jó a szamár is. vagy csak nem tudta megemészteni hogy elfelejtetted. aki visszafogadja az ilyet az magának köszönheti mert 2-jára is faképnél hagyja egy domináns egyedért.
2013. aug. 5. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!