Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnék újra bízni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék újra bízni? Túlreagálom?

Figyelt kérdés
4 éve párkapcsolatban élek, az első évben elég zűrösen alakultak a dolgaink mindketten másfelé jártunk szórakozni és ebből sok konfliktus volt, túlságosan féltékeny típus vagyok és állandóan gyanúsítgattam. Szakítottunk egy időre. Ő azalatt a pár hét alatt megismerkedett egy másik lánnyal, találkozgattak de állítása szerint nem történt semmi csak felejteni próbált ami nem ment. Nem sokkal rá kibékültünk és azóta is együtt vagyunk. Szeretjük egymást, teljes az összhang én mégsem tudok túl lépni rajt hogy mással találkozgatott, nem tudom elhinni hogy semmi sem történt köztük, félek hogy nem őszinte velem.Folyamatosan ezen pörög az agyam, hogy mi történhetett amiről nem tudok, nem akarok hazugságban élni. Rengetegszer felhoztam neki a témát de ő csak lecsesz hogy ne agyaljak a múlton semmi sem történt. Mit tegyek hogy kiverjem a fejemből? Ha elolvastad a kis történetem köszönöm, véleményeket várok. Egy elkeseredett lány / 21 :(

2013. ápr. 12. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Te hasonló típus lehetsz, mint én. Én is ilyen baromságokon tudok agyalni évekig, és nagyon bosszantó. Megértem, hogy zavar, de ha volt is valami, nem fogja elmondani, úgyhogy próbálj túllépni rajta. Egyébként sincs semmi jelentősége, hisz évek óta jól megvagytok, a jövőre koncentrálj :)

23L

2013. ápr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jah, ha ki akarod bővebben dumálni a témát, nyugodtan írj privit :)
2013. ápr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ha ezt nem mondja el akkor hogy bízzak meg benne más dolgokban? Amikor újrakezdtük én tiszta lappal akartam kezdeni javítani a hibáinkon, de ez a dolog nem megy ki a fejemből állandóan arra gondolok, hogy mivan ha találkozik még vele.. még ennyi idő után is közbe nem ad rá okot. Köszönöm válaszod, már 3 éve próbálom magam túltenni rajta :) Sokszor mondják, hogy akik egyszer elengedik egymás kezét sosem lehet abból normális kapcsolat. :(
2013. ápr. 12. 20:01
 4/9 anonim ***** válasza:

Ilyen elgondolással az oviból kell választani pasit/csajt,

mert ott még esélyes, hogy nem volt mással semmi. Bár már

lassan ebben is kételkedek.


A múltat felejtsd el. Ha ezen gondolkozol, akkor nem hin-

ném, hogy annyira teljes az az összhang.


Viszont úgy is felfoghatod, hogy a féltékenykedésed ker-

gette a másik csajhoz. Mennyi idő volt, amíg külön volta-

tok? Mert lehet az is furcsa, hogy kidobod, ő meg egyből

másik csaj után néz....

2013. ápr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3 hetet voltunk külön, és igen a féltékenykedésemmel kergettem az őrületbe ezt beismerem azóta meg is beszéltük hogy mit nem kellett volna, nagyon sajnálja hogy mással próbálkozott de azt mondta, hogy csak próbált kiverni a fejéből. Persze amint kibékültünk azonnal előttem ejtette a másik lányt, telefonon.. Valahogy nem tudom elhinni hogy nem csinált semmit, azt állítja se csók se több nem volt.. hozzáteszem, hogy ismerem a lányt elég könnyűvérű. És igen, néha már én is az oviban érzem magam..
2013. ápr. 12. 20:09
 6/9 anonim ***** válasza:

"előttem ejtette a másik lányt, telefonon.. "


Na ez meg nekem furcsa. Egy férfi odaáll a nő elé, ha

valami nem okés, valami gond van, és szemtől szemben

szakít vele. Nem telefon/sms/email és társai.


Könnyűvérű csaj, csók sem, 3 hét alatt? Na nee. Vagy

iszonyú bágyú a barátod, vagy kamu.


DE


Ezen tényleg ne agyalj, mert ha felhozod a témát (ahogy

írtad is), lehet nem ehhez a lányhoz, de másikhoz fogod

kergetni.

2013. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kerdezd meg a lanyt, tortent e vmi.......ez a logikus, nem?


Amugy megertelek, es tudod, a feltekenysegnek mindig van alapja, ha csak tudatalatti, akkor is (ha valakit nagyon szeretsz, megerzed, hogy vmi nincs rendben veletek, meg ha nem is tudatosul benned) persze nem a beteges feltekenysegrol beszelek csak a normalisrol

2013. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már azt is mondta, hogy nyugodtan kérdezzem meg a csajtól hogy mi történt köztük. De én nem akarom leégetni magam pláne ennyi idő után. Én mondtam neki akkor aznap amikor kibékültünk, hogy ha komolyan gondolja többet ne találkozzon vele közölje vele telefonon. :/ Nem érzem hogy nincs rendben velünk, össze akar velem költözni a jövőnket tervezgeti, én meg még azt sem hiszem el neki amit kérdez :/
2013. ápr. 12. 20:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen megertelek ://
2013. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!