Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtsak neki? hazudott....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtsak neki? hazudott. Mi van akkor, ha már nem tudok bízni benne többé?!

Figyelt kérdés

Tegnap barátommal vásároltunk és láttam ott egy szőke lány akivel egymásra mosolyogtak. én nekem egyből beugrott, h a középiskolás szerelme az,akivel elvileg nem volt semmi,csak szerelmes volt belé.mikor kijöttünk és megkérdeztem,h ő volt-e letagadta, a szemebe nézett és esküdözött, h nem az a lány az,illetve hülyének nézett és félténynek nevezett és azt is mondta, h neki nem is az a csaj tetszett. Pedig azelőtt biztosra emlékszem,hogy róla mesélt. Aztán újra összefutottunk a csajjal aki odajött hozzánk,persze,csak neki köszönt,és erre barátom megint nem szólt semmit,majd bemutatott neki,és kiderült,hogy tényleg a középiskolás szerelme. Azt mondta csak azt mosolyogta,h milyen csúnya lett,bár sztem nem csúnya lány. Már volt,h hazudott az elöző kapcsolatairól,de akkor nem is szidtam le,hanem megbeszéltem vele. Miért hazudott ilyen kis hülye dologba??? Nem tudom tudok-e még bizni benne többé. Mit tehetnék??

Előre is köszönöm



2013. ápr. 3. 11:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
Látod, igy jár az, aki nő létére nem tudja tartani a száját.
2013. ápr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Hát neked aztán világrengető problémáid vannak. Jó neked csak hogy ennyi bajod van. Amúgy szerintem ne hisztiz....
2013. ápr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Jó lenne ha megtanulnád a disztingválást, a türelmet, az önuralmat, a nem kutakodást, és nem elszámoltatást.
2013. ápr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Tanuld meg azt a fokú önuralmat, hogy ha az orrod előtt a pasid előtt 100 szőke/barna/vörös/fekete nő áll, akkor se kérdezz rá, hogy kicsuda/micsuda. Várd meg mig a pasid löki a szöveget. Aztán csendben majd eldöntöd, hogy...
2013. ápr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nekem nem az a baj, hogy ki volt az a lány,vagy hogy beszéltek. A régi szerelme, nekem is volt előtte más. Az a baj, hogy ezt miért kell letagadni??? Miért nem mond egy ilyen kis dologban igazat?
2013. ápr. 3. 11:15
 6/18 BB Ádám ***** válasza:
50%
ne hisztizz. gondolom nem akarta hogy ezzel csesztesd, és egy ártatlan hazugságot "elsütött"
2013. ápr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 BB Ádám ***** válasza:
22%
mond a pasinak hogy szakítson veled, mert rosszul jár://xd
2013. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsánat, de ha egy konkrét kérdést feltesznek, miért kell rá hazudni? Oké, hogy apróságnak tűnik, de már nem

egyszer hazudott... kérdés az, hogy még miben?

Bár aki megalkuvó, és szeret hazugságban élni, az támogas-

sa a srácot, de ez esetben inkább a leányzót kellene támo-

gatni, holott apróságnak tűnik, mégsem az.. :)

2013. ápr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 BB Ádám ***** válasza:

ezesetben:


tudsz benne bízni, szereted ---------> <3

nem tudsz benne bízni ----------> pápá

2013. ápr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
én is tudom, hogy nem eget rengető dolgot tett, épp ezaz' azt nem tudom,hogy ilyen pici dologban miért nem lehet őszintének lenni. Hiába kérdezem,hogy miért nem merte elmondani,de nem mond semmit. Engem nem a történtek zavarnak, hogy beszélget a régi szerelmével, csak az, hogy nem mond igazat. és ha ilyen kis dologban nem mer,akkor nagyobban sem fog majd???
2013. ápr. 3. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!