Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hazudott?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy szűz volt de találtam egy két irományt, ami szerint nem.(Amire azt mondta, hogy csak kitalált történet volt.) És mikor mondtam neki, hogy remélem nem hazudik, mert ha igen akkor még szakítanék is vele, bekönnyezett a szeme.
2013. febr. 13. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Naplót találtál?

Ha igen, akkor valószínű hogy hazudott, főleg hogy azt mondtad neki, hogy szakítasz is vele, ha úgy volt.

Bár nem értem ilyen dolgot miért nem lehet elmondani a másiknak őszintén..

Általában azt szokták hazudni, hogy már nem szűz.

2013. febr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
dugd meg és kiderül
2013. febr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És mi van akkor, ha nem szűz? Ez a baj, vagy ogy nem volt őszinte?
2013. febr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem volt akkor őszinte. Pedig többször is rákérdeztem. Csak ha már ebben hazudott, akkor miben még? Ja, és én vagyok a nő!
2013. febr. 13. 23:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk félév után vallott, hogy szűz volt...( én is, de tudta) Addig abban a hitben éltem, hogy én a 3. vagyok. Haragudtam, ledöbbentem, de így sokkal jobb :) Nem egy megrágott csokit kaptam :) Nem haragszom, ez csak férfi büszkeség!
2013. febr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én hajszálra azt éltem át, amit az utolsó: másfél év után mondta meg a srác, hogy egyébként ő szűz volt, iszonyatosan haragudtam rá. És róla is kiderült, hogy akkor is hazudik, amikor kérdez.

Szóval a te döntésed, hogy hiszel-e neki. Ha igen, akkor ne piszkáld ezzel többet. Ha nem, akkor vagy leckáztesd meg, vagy dobd.


25/N

2013. febr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves előző! Ennek az esetnek még én is jobban örülnék :/ (Mivel én is az voltam.. és így már bánom..hogy megbíztam benne.)
2013. febr. 14. 00:05
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves 25/N!


Arra gondoltam, hogy mégegyszer leülök és megbeszélem vele. Aztán lesz, ami lesz. Bár nem véletlenül szólal meg a lelkiismeretem.... :(

2013. febr. 14. 00:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát, én a bokám lef0som komolyan :D


Napi 30 kérdés arról szól, hogy rinyálnak itt a szűz kanok, hogy már 20 -30 40 évesek, céltalan az életük... :D


Itt meg jön a csávóka, aki szűznek adja elő magát : D : D


Szerintem simán kamuzott Neked!

2013. febr. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!