Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csalódott vagyok, úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódott vagyok, úgy érzem hazudott végig. Hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
Sztori a következő: Van egy kapcsolat, nagyon jól elvagyunk, majd mondja hogy neki nem kell kapcsolat, mert nem bírja a kapcsolatot, egyszerűen sok. Szünetelünk. Ugyanúgy összejárunk. 2 hét után megunom, megmondom, hogy döntsön. Mellettem marad. Elmondása szerint sokkal jobb a kapcsolat, jobban szeret. Szombaton az összeköltözést tervezzük. Minden a legnagyobb rendben. Vasárnap hazajövök. Hétfőn felhív, hogy átjönne. Minden oké. Kedden ír, hogy elmegy egyik haverjához, nagyon szeret. Szerdáig nem beszélünk. Ebből kicsi veszekedés lett. Aztán csütörtökön aztmondja legyen vége, nem akar kapcsolatot. Pénteken még rámír, úgyérzem megbánta, akarja a további kapcsolat tartást. (Filmnézés, akármi) Szombatot lemondja, vasárnap megint köcsög. Ma elmegyek hozzá, teljesen elutasító. Még az első szakításunkkor, minden esélye meg volt, hogy más pasival legyen, hogy ne engem válasszon, engem választott. Most minden esélye meg van, hogy újra velem legyen, erre elutasító. Ha szombaton még összeköltözést tervezi, ami komoly volt, szakítás után is azt mondta, akkor most miért ilyen ?! Nem a kapcsolattal van baja, egyszerűen jobb neki egyedül. De akkor mire fel volt a szombati? Nem értem.... nem értem és nem értem... miért ilyen szerintetek?
2013. febr. 4. 21:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
ez hülye,szerintem hagyjad
2013. febr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
helyedben hagynám a francba, aki ilyeneket csinálna velem már rég szakítottam volna vele. nekem ebből az jön le hogy szívat.
2013. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ikrek?
2013. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Én is azt mondanám, hogy hülye, meg szívat, ha tudnám hogy nem igy gondolja. De ismerem, már egy jó ideje. Tudom hogy minden amit mondott akkor az úgy volt. Mi változhat ennyi idő alatt?? Ennyi minden nem változik. egyébként bak
2013. febr. 4. 21:24
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
nem jött össze a dolog a másikkal
2013. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Nincs ezen mit érteni.Szórakozik Veled,az érzéseiddel,és dróton rángat.Tetszik az egójának,hogy úgy táncolsz,ahogy Ő fütyül.Ez messze nem szerelem a részéről.Én a helyedben nem hagynám,hogy teljesen hülyét csináljanak belőlem,inkább egyedül maradnék.
2013. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Bakker... ez full gáz... úgy játszik veled, mint valami rongybabával. Nem jut eszébe, hogy érzéseid is vannak? Én hagynám a helyedben , persze könnyű ilyet mondani tudom ha szereted... de csak kihasznál/felhasznál... ne erőltesd ha nem akarja, menjen csak... találni fogsz jobbat aki alig várja majd hogy veled lehessen, összeköltözhessetek... és am is mi az, hogy nem bírja a kapcsolatot? És ha összejön neki valaki más szerintem simán otthagy...
2013. febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként abban is van valami,hogy talán másfelé is nézelődött,csak pofára esett,így aztán Te is jobb voltál neki a semminél.
2013. febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
most kiderültek olyan dolgok, egyik közös ismerősünk révén, hogy anno a keddi buliba mikor elment, nekem aztmondta haverjához megy, kiderült exéhez ment, nem is haverja a gyerek, hanem exe. de nem tudott megcsalni, mivel megvolt neki.
2013. febr. 4. 21:32
 10/22 anonim ***** válasza:
Na ugye...
2013. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!