Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csalódott vagyok, úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódott vagyok, úgy érzem hazudott végig. Hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
Sztori a következő: Van egy kapcsolat, nagyon jól elvagyunk, majd mondja hogy neki nem kell kapcsolat, mert nem bírja a kapcsolatot, egyszerűen sok. Szünetelünk. Ugyanúgy összejárunk. 2 hét után megunom, megmondom, hogy döntsön. Mellettem marad. Elmondása szerint sokkal jobb a kapcsolat, jobban szeret. Szombaton az összeköltözést tervezzük. Minden a legnagyobb rendben. Vasárnap hazajövök. Hétfőn felhív, hogy átjönne. Minden oké. Kedden ír, hogy elmegy egyik haverjához, nagyon szeret. Szerdáig nem beszélünk. Ebből kicsi veszekedés lett. Aztán csütörtökön aztmondja legyen vége, nem akar kapcsolatot. Pénteken még rámír, úgyérzem megbánta, akarja a további kapcsolat tartást. (Filmnézés, akármi) Szombatot lemondja, vasárnap megint köcsög. Ma elmegyek hozzá, teljesen elutasító. Még az első szakításunkkor, minden esélye meg volt, hogy más pasival legyen, hogy ne engem válasszon, engem választott. Most minden esélye meg van, hogy újra velem legyen, erre elutasító. Ha szombaton még összeköltözést tervezi, ami komoly volt, szakítás után is azt mondta, akkor most miért ilyen ?! Nem a kapcsolattal van baja, egyszerűen jobb neki egyedül. De akkor mire fel volt a szombati? Nem értem.... nem értem és nem értem... miért ilyen szerintetek?
2013. febr. 4. 21:19
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
nemtudom miért hazudozik..
2013. febr. 4. 21:36
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tisztel,nem szeret,nem vagy fontos Neki,és még totál hülyének is néz.Szerintem Neked ilyen jellemtelen nőre nincs szükséged.Már most a porig alázott.
2013. febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor alapból felejtős a kicsike!!! Exével találkozott... am attól, hogy megvolt neki még ok mindent csinálhattak... Próbálj arra gondolni, hogy egy ilyen nem érdemel meg téged! Te ettől sokkal jobbat érdemelsz! Így talán könnyebb lesz elfelejtened.. meg majd az idő.. de ne fordulj magadba, menj társaságba, sportolj, tűzz ki magad elé célokat és azokra koncentrálj, tegyél értük! Én most így próbálkozom elfelejteni az exemet... :/
2013. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Azt még megkérdezném tőle hogy miért hazudott..
2013. febr. 4. 21:39
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezheted..de felesleges szerintem...vagy nem is válaszolna rá.. vagy honnan tudnád, hogy igazat mond?? Ezek után én egy szavát sem hinném el.. :/
2013. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
valahogy tudatni akarom vele, hogy nem siekrült azért átb.sznia..
2013. febr. 4. 21:48
 17/22 anonim ***** válasza:
egyébként bak XD
2013. febr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj,hogy ezt mondom,de.... attól,hogy megvolt neki,még le tudta sz.pni,meg csókolózhattak,nem?
2013. febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Tévedsz...már sikerült átb@sznia,x ideig ezt csinálta Veled.Most már hiába teszel fel Neki kérdéseket,a helyzet ugyanolyan gyászos marad.Értelme nincs,Ő meg ugyanúgy átnéz Rajtad,hiába is vergődsz a témán.Tulajdonképpen meg sem érdemli,hogy foglalkozz Vele.
2013. febr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
elmondtam neki, hogy tudok róla hogy mi volt, meg ilyenek. elkezdi: Nem akartam veszekedni. Mondom neki hogy miért hazudtál? Mire ő: Nem hazudtam csak nem mondtam el a teljes igazságot. Mire mondom, hogy de .. ez hazugság.. erre lement.
2013. febr. 4. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!