Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hazudott már a párjánk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hazudott már a párjánk? Derült e ki a hazugság és mi lett belőle?

Figyelt kérdés
Ugy értem kis hazugság volt vagy nagyobbacska ?
2013. jan. 13. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hazudtam. A párkapcsolat alapja a bizalom. Az pedig szerintem összeegyeztethetetlen a hazugsággal. Volt, amit eltitkoltam, meg persze, amikor mondjuk egy meglepetésről volt szó, akkor más a helyzet, de azért, h mentsem magam, vagy valamelyik múltbéli tettemet, nem.
2013. jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Egyszer a kapcsolatunk elején megcsaltam(kövezzetek meg, ne mondjatok erre semmit, megbántam már százszor). Távkapcsolat volt. Mikor találkoztunk elmondtam neki, mire azt hitte csak viccelek. Rossz volt nézni, hallgatni. Elnevette magát, hogy ne hülyéskedjek. És akkor eljátszottam, hogy tényleg csak vicc volt..

Ne csaljatok meg sose senkit, voltam megcsalva is, de sokkal rosszabb valakit megcsalni és megbánni.

2013. jan. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen+én terítettem a lapjaimat, magamtól.
2013. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt hazutdam h az anyja főzte milyen finom, másnap hozott haza 1 egész tál ételt, majd elment dolgozni, mikor este hazaért azt hittem a kutya addigra megeszi de sajnos nem és sajna meglátta...azzal fenyegetőzött h több kaját sosem fog hozni az anyjától...hát nagyon szomorú lettem :)
2013. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt egy barátnöm akit túl jönak találtam magamhoz és letagadtam elötte a multamat. (eléggé "érdekes" családból származom, ha lehet ilyen enyhén fogalmazni) "...azt hihette megnyugodhat, hogyha a multra rátaposhat... pedig az ember multja el nem dobható"

Erre én a szakítás után jöttem rá és azóta nem tudok hazudni olyannak akit öszintén szeretek.

2013. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen kapcsink elején ő is és én is nem volt nagy hazugság de megbeszéltük hogy soha többet és tartjuk hozzá magunkat .
2013. jan. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenki hazudik. Doktor House is megmondta, és ez így is van.
2013. jan. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!