Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtsak neki? hazudott....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtsak neki? hazudott. Mi van akkor, ha már nem tudok bízni benne többé?!

Figyelt kérdés

Tegnap barátommal vásároltunk és láttam ott egy szőke lány akivel egymásra mosolyogtak. én nekem egyből beugrott, h a középiskolás szerelme az,akivel elvileg nem volt semmi,csak szerelmes volt belé.mikor kijöttünk és megkérdeztem,h ő volt-e letagadta, a szemebe nézett és esküdözött, h nem az a lány az,illetve hülyének nézett és félténynek nevezett és azt is mondta, h neki nem is az a csaj tetszett. Pedig azelőtt biztosra emlékszem,hogy róla mesélt. Aztán újra összefutottunk a csajjal aki odajött hozzánk,persze,csak neki köszönt,és erre barátom megint nem szólt semmit,majd bemutatott neki,és kiderült,hogy tényleg a középiskolás szerelme. Azt mondta csak azt mosolyogta,h milyen csúnya lett,bár sztem nem csúnya lány. Már volt,h hazudott az elöző kapcsolatairól,de akkor nem is szidtam le,hanem megbeszéltem vele. Miért hazudott ilyen kis hülye dologba??? Nem tudom tudok-e még bizni benne többé. Mit tehetnék??

Előre is köszönöm



2013. ápr. 3. 11:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A meglátásod jó. A kérdés a hangnemen volt, illetve azon a mondaton, amit nem hallottunk.

Mindenesetre ha bántó, sértő stb volt a mondatod, személy

szerinte azt mondtam volna rá, hogy "igen, ő volt, zavar?"

vagy valami hasonlót, de akkor sem hazudtam volna. Nem éri

meg :)

2013. ápr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Teljesen normális hangnembe kérdeztem meg. Elég nyugodt ember vagyok,nagyon ritka, hogy bárkivel is kiabálnék.
2013. ápr. 3. 11:28
 13/18 anonim ***** válasza:
Jajj nem, én csak a hangnemre értettem. Nyugodtan is meg tudok kérdezni olyat valakitől, hogy falra másszon :) És akkor arra még rátesz egy lapáttal, hogy nyugodtnak lát :D
2013. ápr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 BB Ádám ***** válasza:
én annyit mondok így utoljára : beszéld meg inkább vele, ne velünk! vagy harapd le a farkát.... nemtom
2013. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kérdező: miért akarsz ilyen apró ügyeket az élet bírósága elé vinni? A párod a párod kéne legyen, nem pedig egy ember, akivel szemben neked jogaid vannak, neki meg kötelessége. Arra viszont megvan minden jogod, hogy ha nem akarsz vele lenni, akkor elhagyd! Ezért fölösleges hisztizned, meg bizonygatnod, okfejtened, hogy Ő mit csinált rosszul, mert ezzel nem azt éred el, hogy térdre borul előtted, és beismeri, hogy mindenben igazad van, és micsoda meglátásaid vannak az életről... Hanem azt, hogy megunja az egészet, aztán kalap, kabát... Ha nem tudsz bízni benne, akkor hagyd ott, ennyi. Hiába magyarázod, nem csak az Ő hibája. A vásár mindig kettőn áll. Ha annyi bátorság sincs benned, hogy elhagyd, mert nem akarsz vele lenni, akkor nem lehetsz valami szexi, önálló nő. Csak egy kislány. A párod meg valószínűleg egy pisis kisfiú. Mindketten azt gondoljátok, hogy bármit megtehettek. Így összejönni is kár volt. A siralmas az, hogy úgy fogtok majd szétmenni, hogy nem látjátok be, hogy nem minden a másik hibája volt. Nem tanultok a saját hibáitokból, és az összes többi kapcsolatotokba és majd a házasságotokba is ezt a viselkedést viszitek tovább, mert senki és semmi nem döbbent rá titeket, hogy a sült galamb nem repül a szátokba, és az élet bírósága sem fog összeülni mert hangosan kiabáltok. A bíráskodás ideje majd eljön, ha meghaltok. Addig éljetek, és a magatok bajával törődjetek. Le merném fogadni, hogy a szüleitek házassága is ilyen, állandó a veszekedés, és a szerelem már évek-évtizedek óta nincs jelen a kapcsolatukban. Meg valószínű sosem bíztak a ti képességeitekben, és nem hagyják hogy felnőjetek.
2013. ápr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Minek kérdezősködsz annyit? Miért kell neked mindent tudni? Miért érzitek Ti nők azt, hogy tudnotok kell a pasitok excsajairól?
2013. ápr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
na de minek kérdezősködni az előző kapcsolatairól? mellesleg meg ami neked szép, nem biztos, h neki is az.. ez relativ..
2013. ápr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Csak annyit kérdeztem, hogy ő-e az a lány, nem kutakodtam semmit. Amiket pedig pluszba tudtam azokról ő mesélt. Annyit, hogy megkérdezek sok barátnője vt-e előttem, sztem alap dolog, hogy tud az ember,illetve hogy ennyit ő is tud rólam. Szerintem ezzel még nem túloztam semmit. A csajról láttam képet, ő mutatta meg az osztályképről. én pedig megismertem. De nem kutattam, semmit. Nem néztem a telefonját vagy az e-mailjeit,semmi ilyesmit. Engem csak annyi bánt az egészbe,hogy a szemebe hazudott.
2013. ápr. 3. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!