Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm pár hónap alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm pár hónap alatt 6-7szer hazudott, szerintetek bízzak benne?

Figyelt kérdés

Egy biztos: nem csalt meg még egy érintéssel sem

Viszont: a hazugságai közül a legdurvábbak és legmerészebbeket leírom: első az volt mikor elsőre találkoztunk, és én kérdeztem tőle hogy lezárta-e a volt barátjával akapcsolatot(első "barátja"), erre azt felelte lezárta: valentin napján derült ki, hogy egy másik facebokon, egy számomra titkolt profilon még beszélget vele, magyarul amiután összejöttünk még 3 hónapig csevegett vele, pedig én abbana tudatban voltam h már nem beszél vele, ez volt a legdurvább hazugsága, ennél csak kisebbek voltak. Szerintetek ezek után merjek benne bízni?


2013. márc. 5. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
A kapcsolat lezárása nem azt jelenti, hogy nem beszél az ex-xel. Ez nem annyira durva, szerintem, hogy ne bízz benne, de mondd meg neki, hogy ez rosszul esett.
2013. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne merj bizni benne! Senkiben se merj megbizni! Még magadban sem! (Ha ez igy jo neked?)
2013. márc. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én sem bíznék benne most nem azért, de ha eltitkolja hogy beszél vele ráadásul egy titkolt profillal, akkor biztos nem azt gondolja a másik, hogy biztos csak úgy haverságból társalognak - mivel nem is említette. Ha azt mondja, "néha beszélünk facebookon", akkor ugye nem hazudott, az mégiscsak elfogadhatóbb, bár az sem tetszik a másiknak, nekem biztos nem tetszik. Ha ilyenben hazudik, meg kis dolgokban akkor nagyobbaknál?


Az én exem is mikor összejöttem vele, azt mondta van közben egy nője távkapcsolatban, de majd szakít vele. Persze, hogy mikor összejöttünk akkor mondta el, de a legdurvább az volt, hogy azt mondta nem éri el a csajt SEHOl és nem tudta még neki megmondani hogy vége én kis naiv meg akkor még el is hittem és vártam hogy majd csak megmondja neki, de nem, 1 hónap után is ki volt téve a csajról a kép, arra meg azt mondta hogy nem tudja letörölni. Azt már azért nagyon nem akartam elhinni, hogy csak neki nem működik az oldalon a törlés. Erre 3 hónap után derült ki, hogy nemhogy nem szakított vele, hanem olyanokat irkált neki, hogy gyere ide meg szeretlek.

2013. márc. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez alapján én nem biznék benne

el kellett volna mondania, hogy még időnként beszél az exével, de hogy igy sunyiban csinálta az több mint gyanús. Az enyém anno elmondta hogy mivel sok évet volt együtt az exével ezért nem tudja és nem is akarja eggyik pillanatról a másikra megszakitani a kapcsolatot vele, de nem akar tőle semmit. Én ezt megértettem és el is fogadtam.

De ez hogy a hátad mgött, téged hülyére vesz, ez nem frankó

2013. márc. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hozzá kell tenni h én paranoid vagyoks okszor és nagyon nagyon féltékeny, erről így mi avéleményetek?
2013. márc. 5. 11:56
 6/7 Lifeishard ***** válasza:
4-es Válaszolónál a pont.
2013. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de azt mondta azért nem mondta el, mert félt h megverem vagy elhagyom,
2013. márc. 5. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!