Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A tavolsag megoli a szerelmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tavolsag megoli a szerelmet?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy sracba minden hetvegen vagy masodik heten tudunk talalkozni egyutt lenni. Mintha 1000 eve ismernem semmi gatlas.. imadom es sokan leakartak rola beszelni en pedig ezert flegma voltam vele es bunko pedig mar nyuszkokanak becezgetett.. aztmondtak hogy tuti van valakije mellettem mert jokepu tehetos.. kiderult hogy nincs tobben is allitottak es koztuk o is.Szeretnem ha engem valasztana es egyszer a kozelebe koltozhessek. !!!

2013. ápr. 7. 20:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
75%

"mert jokepu tehetos"


Nyuszkóka, a tehetős udvarlót fogd meg, ne hogy elszaladjon, mert akkor nem telik a nyuszijelmezedre:D


Szegény srác:D

2013. ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Te a parod nem szoktad szerelembol becezni ? bunkof@sz.

Mellesleg leakartak rola beszelni mert ilyen a mesekben van hogy ennyire jokepu legyen es terjek vissza a foldre.... -.-

2013. ápr. 7. 20:41
 13/26 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, szép lett volna az írásod, ha ezt az egy apró szócskát nem tetted volna be"tehetős".


Még mindig sajnálom a csávót:D

2013. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Tehetos mert egy szo nelkul nem varja el hogy en menjek inkabb teli tankolja a kocsit es kepes ertem orakat utazni. tudod az utazas nem 100forint.
2013. ápr. 7. 20:45
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Te is mehetnél.Ez kölcsönös szokott lenni.Vagy nem hívott?Tudod messziről jött ember...
2013. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Megyek enis, de ha epp nincs ra penzem akkor jon o :)
2013. ápr. 7. 20:47
 17/26 anonim ***** válasza:
Nyuszkóka, képzeld akkor is sajnálom a srácot, mert ha valóba szeretnéd, sosem irtad volna a kérdésedben azt az egyszót, mert nem az számitott volna. De neked az számít, tök egyértelmű:D A kirohanásoddal amit felém intéztél, és a stilusoddal még le is leplezted magad.
2013. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Na jól van kislányom, vedd ki a kezedet a biliből. Mibe, hogy benned még senki nem járt!
2013. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Szia.:)

Nekem 16 hónapja van barátom.A kapcsolat elején hétvégén találkoztunk,szombaton.Itt aludt,és vasárnap ment.Vagy én mentem és vasárnap jöttem.De volt olyan hogy ki ment külföldre dolgozni,úgy volt hogy 3 hónapra.jajj a búcsúzás de nehéz volt :D na mindegy,de a végén csak 1 hónapig maradt.És lám,kibírtuk.Úgy,hogy naponta 10 percet tudtunk beszélni telefonon.Most pedig felment dolgozni Pestre,én borsod megyei vagyok úgyhogy elég messze vagyunk.2-3 hetente jön haza,hétvégére,és akkor is csak szombat vasárnap látom.Én úgy veszem észre,csak jobban megerősítette a távollét a kapcsolatunkat.Bár nem biztos hogy mindenkinél így van.Ha igazán szereted,és ő is téged,kitartotok egymás mellet,és megoldjátok az együttléteket.:)

2013. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Az a férfi, amelyik jóképű, tehetős és nincs csaja, az homár.
2013. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!