Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A távolság tényleg megöli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A távolság tényleg megöli a szerelmet?

Figyelt kérdés

A Kedvesem elment továbbtanulni. Sajnos csak hétvégenként látjuk egymást, de sajnos akkor is nagyon kevés időre, ugyanis a szüleim nem engedik, hogy nála aludjak. Azt még csak-csak, hogy ő nálunk, de akkor is külön ágy a minimum... (Bár azért nem kell minket félteni...)

Két kérdésem van, és nagyon szeretném, ha ellátnátok tanácsokkal:

- Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy ne féltsenek már ennyire: had aludjunk együtt.

- Mit tegyek, hogy a távolság ellenére is megmaradjon az a lángoló szerelem?


2007. szept. 21. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, ha nincsen elég időtök egymásra, akkor a szerelem bármekkora lánggal is ég előbb vagy utóbb elmúlik. Nem akarlak elkeseríteni, de ez az igazság.Nem tudom hány éves vagy, hogy szülői engedéllyel találkozhatsz a fiúval.

Mindenesetre beszélj az ősökkel, hogy fontos neked ez a fiú, ha hétvégente hazamegy, akkor több időt tölthessetek együtt. Most a Kis Herceg mese jutott eszembe, abból az a rész: "Te egyszer s mindenkorra felelős lettél azért, amit megszelídítettél. Felelős vagy a rózsádért... "

Ez igaz, de az a virág, amelyet nem öntöznek, az előbb vagy utóbb elhervad. Éppúgy ápolni kell egy virágot, mint egy kapcsolatot!

Ne add fel! Beszélj a szüleiddel és pároddal is! Éreztesd a fiúval fontos neked és mikor hazamegy lepd meg. A kapcsolattartásra ott van :msn, e-mail,telefon,, sms..választhatsz!

Sok sikert!

2007. szept. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én párom is messze ment tanulni. Eddig is távkapcsolatban éltünk (60 km + országhatár). Most ez a távolság cirka 300 km-re fog nőni (meg persze a határ). Tudod, mit gondolok? Ha szereted, és persze ő is téged, akkor semmi nem számít. Mi majdnem másfél éve vagyunk együtt; távolság ide vagy oda, egyre jobban szeretem, és megbízom benne, soha nem fordult meg a fejemben, h emiatt szakítsunk, ő pedig (mintha kitalálta volna a nemlétező gondolatom :)) szintén kijelentette, h esze ágában sincs (havonta tudunk kb. találkozni). Lehet, h sok (a legtöbb) távkapcsolat tönkremegy. De a miénk nem fog. És a tiétek is lehet ilyen! :)
2007. szept. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát attol fugg nekem két táv kapcsim volt es mind a 2 tonkre ment az orokos feltekenykedes miatt, bizonytalanság stb...
2007. okt. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Ha tiszta szivböl szeretitek egymäst akkor minden lehetseges. A szüleiddel meg ülj le es beszelj velük öszinten. Mond el nekik mit erzel. Ha jo szülök meg fogjäk erteni.

Nekem sajnos nem jött össze a täv kapcsolat.4 evig birtuk. De 1100 km-er az egy kicsit sok.

Sok sikert nektek. Az alegfontosabb, hogy megbizatok egymäsba.

2007. nov. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Szia, én is táv kapcsolatban élek, de nálunk 500km van, és ha szerencsénk van akkor 2 hetente látom, de az ritka, többnyire csak 3 hetente. Szerintem működhet a dolog, az én részemről nincs nagy féltékenykedés, bár ismerem az elöttem levő életét, de akkor is megbízok benne, míg nem történik semmi... na ebbe nem megyek bele. Igaz hogy néha naon nehéz, de ha szered akkor kibírod, webcam és a telefon sokat tud segíteni, az szimpla irás (tapasztalatból írom) nem sokat segít. =( ha szeretitek egymást kibírjátok =) hajrá
2009. jún. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
szerintem nem képes megölni egy kapcsolatot a távolság, nekem pl. volt egyszer egy holland barátnőm, és minden oké volt egy csomó ideig, az a lénegy, hogy a kapcsolatot tudd vele tartani.
2011. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapból minden csodás és tökéletes, akkor nem, hiszen megéri utazni. Viszont ha alapból is kételyek, kisértések vannak, akkor igen könnyen csúnya véget érthet. Főleg manapság, ahol már bárki eldobható és lecserélhető.
2023. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!