Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A távolság megöli a szerelmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A távolság megöli a szerelmet?

Figyelt kérdés

és még mellé egy szerelmi háromszög.

nyári táborban összejöttem egy fiúval aki Budapesten él.én Erdélyben .nagyon szerelmesek lettünk egymásba és vagyunk is.nemsokáraeljön hozzám .még kiskoruak vagyunk .és az én szüleim nem engednek hozzá ki. és itthon van egy tag aki szintén szeret,de ő nekem csak teccik. nem tudom mit csináljak.nem mehet ez igy :( és nem tudnám elfelejteni a Bp-i srácot:(mert most érzem először h szerelmes vagyok.jól kikaptam. most mitévő legyek? szerintetek?


2008. júl. 23. 19:25
 1/6 anonim válasza:
Én másfél évig bírtam.
2008. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem öli meg, sőt... én is erdélyi vagyok, párom meg magyaro. és úgy érezzük a távolság az ami még szenvedélyesebbé teszi kapcsolatunkat, nagyon szeretjük egymást és biztosak vagyunk, hogy ez még nagyon sokáig igy lesz! Mi 2 hetente találkozunk! Az lehet egy picit gond lesz, hogy kiskorúak vagytok, de ha szeretitek egymást akkor kibirjátok! Kitartás :) Üdv...
2008. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én debreceni vagyok barátnöm pedig Budapesti. 9 Hónapja együtt vagyunk. én 15 vagyok. ö 14. volt amikor már azt hittem falramászok mert nem birom ki nélküle de mikor együtt vagyunk akkor legalább kihsználunk minden percet.

2 hetente találkozunk suli idöbe. És nem öli meg a szerelmet mint az elsö válaszadó mondta. Na nem riszózok többet. bye

2008. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocsi *rizsázok :D
2008. júl. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne haraugdj meg a válaszomért, csak őszinte leszek. Én 1,5 évig voltam együtt a barátommal aki 150km-vel arréb lakott, az első év csodálatos volt, aztán ő megismert egy közelebbi másik lány és bizony eléggé kikacsingatott(még egy 3.lányra is[smár]) és akkor ott vége lett. Ha nem veszítitek el egymás érdeklődését akkor lehet hosszabb távú is,de távolságban annyira nem tudod megismerni a párod, mert az msn nem kapcsolat fenntartásra való(2hátig folyamat csak ott beszélni) Kitartás ;)
2008. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az msn rossz kapcsolattartásnak. Barátnömmel csak ott tudunk összeveszni :S Élöben olyan jól megvagyunk és telón. Mintha nem is ugyanazok lennénk. Szerintem az msn nem jó erre a célra
2008. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!