Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A tavolsag megoli a szerelmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tavolsag megoli a szerelmet?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy sracba minden hetvegen vagy masodik heten tudunk talalkozni egyutt lenni. Mintha 1000 eve ismernem semmi gatlas.. imadom es sokan leakartak rola beszelni en pedig ezert flegma voltam vele es bunko pedig mar nyuszkokanak becezgetett.. aztmondtak hogy tuti van valakije mellettem mert jokepu tehetos.. kiderult hogy nincs tobben is allitottak es koztuk o is.Szeretnem ha engem valasztana es egyszer a kozelebe koltozhessek. !!!

2013. ápr. 7. 20:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Ha szeretitek egymást, akkor a távolság nem akadály.
2013. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Pedig már nyuszókának becézgetett! Ez aztán a szerelem! :D
2013. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
nem öli meg
2013. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
Decukiii :)
2013. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
fasztudja...
2013. ápr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
5 év után megöli. Tapasztalat
2013. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

hát ez majd kiderül más nem 1 év múlva

amúgy a fizikai rész nélkül ebben nem hiszek N

2013. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
2 év után megöli, de csak ha nagyon ritkán tudtok találkozni, mondjuk évente 1-szer, de minden hétvége és minden 2. hétvége azért nem olyan ritka. 30N
2013. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Mikor mellette aludtam, reggel ugy keltem fel hogy szoritotta a kezem, nem akarta el engedni. es raneztem mosolyogtam nyomtam egy csokot szajara o pedig vissza mosolygott .. csoda volt. pedig nem mese... folyton oda bujt hozzam szex utan is.. hogy o olelkezni akar. soha nem volt ilyen. nem eroltet semmit. minden jon magatol.
2013. ápr. 7. 20:30
 10/26 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen távol laktok.Heti találkozás mindenképpen kell.
2013. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!