Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha túl görcsösen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha túl görcsösen szeretnék végre egy fiút, akivel megértjük egymást? Egy barátot?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és tudom, még nagyon fiatal vagyok, és még korai ezzel a témával törődni, de ez az egész már az őrületbe kerget.Az önbizalmam a padlón van, és rondának és kívülállónak érzem magam.Lehet, hogy a környezet miatt, mert itt nincs egy olyan fiú se, akivel el tudnám képzelni, hogy járunk, de nem azért, mert "hú, de menő", hanem mert vannak közös témák, neki is, nekem is ő egy lelkitárs, stb..Itt senkivel sem tudom így megtalálni a közös hangot.Rajtam kívül szinte mindenkinek vannak közeli fiú barátai, de nekem nincs.Jól elbeszélgetek a fiúkkal, de nem úgy, mint például a legjobb barátnőmmel.Én nagyon más vagyok, mint itt a barátaimon és rajtam kívül mindenki..itt a fiúk menő focisok, a lányok vásárolgatósak, divatosak.Én meg rockzenét hallgatok,és érzem, hogy mások lekezelnek amiatt, hogy másmilyen a stílusom.Van sok lány barátnőm, általában közvetlen vagyok és vidám.:)De belsőleg is teljesen más vagyok, és bármennyire is mindig kimozdulok otthonról, nincs semmilyen fiú, akivel nagyon jól kijövök.:/ A gyakorin is olvasgattam ezzel a témával kapcsolatban, és mindig csak azt válaszolja mindenki, hogy "eljön a te időd", meg "ezt nem kell erőltetni, jön az magától"..De nem így érzem :(

2013. ápr. 6. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasonló kérdéseknél arra gondolok, idekattintok és írok valami bíztatót. és szokszor látom, a kérdező van vagy 15 éves, és már nem akarok írni. hát ne legyen ennél nagyobb bajod, azt kívánom!
2013. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De folyton ez megy a fejemben!És néha emiatt a tanulásra sem tudok ösazpontosítani, pedig jól tanulok
2013. ápr. 6. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:

majd ha abszolút nem fogsz rá számítani, meg lemondasz róla akkor fog megjelenni az életedben egy fiú. amíg görcsösen akarod, addig nemnagyon... mert ha valamit nagyon-nagyon akarsz, akkor azt észre veheti a másik is, egyszerűen az meglátszik valakin..... és ez taszító tud lenni.

éld az életed, fogadd el, ami van, s ennyi. mást úgysem tehetsz ez ellen, csak annyit, hogy vársz.

2013. ápr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én 17 évesen is így vagyok ezzel, de már réges rég nem izgulok rá a dologra, mert különcnek lenni jó.. tudom, hogy azért nem találok hasonló fiút, mert az intelligencia elég ritka ennek a generációnak a körében és sok a felszínes, csicska ember, ezért becsülöm meg annyira a kivételeket:) és az egészben az a legjobb, hogy már alapból letesztelek egy fiút akaratlanul is, mert az a fajta vagyok, akit az utcán minden pasi megnéz (nem nagyképűségből mondom, nem úgy nézek ki mint egy k.rva mielőtt támadnátok), így felfigyelnek rám, viszont sejtésük sincs a dolog ironikusságáról, hogy nem egy agyatlan, sötét liba vagyok:D

ahogy olvastam, te is egyéniség vagy, ezt ne szégyelld, a kis plázacicákat magasról szard le, mert az ilyenek az ember lábujjáig nem érnek fel, az üresfejű focisták szintúgy.. soha nem lesz boldog párkapcsolatuk, viszont neked tartalmas kapcsolataid lesznek életed során, ebben biztos leszek:) még fiatal vagy, lazulj le szépen, tanulj sokat, fejleszd magad, informálódj és hamarosan megtalál a másik feled.. tudom, hogy ezzel csak egy újabb közhelyet írtam le, de hidd el, ez így igaz:) -tapasztalat-

2013. ápr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!