Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ágyban így megértjük egymást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ágyban így megértjük egymást, de az életbe nem?

Figyelt kérdés

A párommal sokat veszekedünk, állítása szerint mindig én kezdem,és én vagyok a hibás.Tényleg veszekedtem vele, Igen, hirtelen haragú vagyok, de ahhoz hogy valami miatt mérges legyek, azért tenni is kell.. Nem rég azt mondtam neki, hogy nem bízom benne,pedig nem így van,és ideges lettem nagyon. Ennek előzménye is volt, egy barátjával azt beszélte facebookon, hogy mit meg nem adna, hogy megdughassa azt a lányt, hogy elviszem a pénzét mert 350 km-re lakunk egymástól és dráéga az út, és hogy mennek valahova, és nem érdeklem őt ha két olyan csinos jó csajjal mennek, és ehhez hasonlóak. Amikor ezt írta, még nem találkoztunk, de nekem ezt el kellett néznem, de ha fordított helyzetben lett volna ez, akkor már jajj volna..

Mindig azzal jön, hogy akkor még nem is láttuk egymást meg hogy akkor még én sem gondolhattam hogy komolyra fordul a helyzet. Én már nem tudom mit tegyek, mert idegesít hogy engem okol mindenért és Ő a jó, aki mindent megtesz értem, én pedig az, aki mindent elront.. Pszichológushoz járok, kész vagyok idegileg..


2012. dec. 14. 05:19
 1/4 anonim ***** válasza:

én a pasid helyében úgy lelépnék tőled mint a sicc,

azt keresnék egy normális nőt magamnak

2012. dec. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1: like!
2012. dec. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szakíts vele vagy rámész idegileg.


Amúgy távkapcsolatok hátránya. most te is megtanultad hogy mit az amit jobb nem erőltetni.

2012. dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Te miért hagynál ott?

Amúgy szeretem nagyon is..

2012. dec. 14. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!