Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzek ilyen kavarodást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek ilyen kavarodást a szakítás után ha én akartam görcsösen az egészet?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy lányba, ő nem akart kapcsolatot a barátságunkra tekintettel. 3 hónapon keresztül szenvedtem mert belé voltam esve. De végre összejöttünk. A kapcsolatunk 2 hónapig tartott. Én szakítottam vele mert fokozatosan kiszerettem belőle kb 3-4 héttel az összejövetelünk után. A 2 hónap alatt belém szeretett és most már én sem tudom mit akarok igazán.

-Mire tippeltek mi lehetett az oka, hogy már nem szerettem?

-Miért érzek katyvaszt 2 határozott akarat/döntés után?


2012. dec. 19. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán a túl sok szenvedésed nem hozott olyan eredményt amilyet vártál, szóval nem minden olyan ahogy azt elképzelted, és amiért anno szenvedtél!


Az, hogy nem tudod mit akarsz azt mi nem tudhatjuk, valszeg azon gondolkodsz, hogy legyél e együtt vele mert Ő szeret!

2012. dec. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van.
2012. dec. 19. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!