Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? És ő mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? És ő mit gondolhat? (többi lent)

Figyelt kérdés
A barátom megakart csókolni én meg ráharaptam a nyelvére picit. Mit csináljak ha legközelebb is megakar csókolni? És ő mit gondolhatott akkor?16L

2013. ápr. 4. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne bonyolítsd túl a dolgot. Nem elemzünk mi fiuk minden egyes csókot. Lehet hogy nem is tulajdonított neki jelentőséget, de az is előfordulhat hogy egy kis vadságot akartál belevinni. Nem mindegy hogy finoman kicsit karcolva haraptad vagy megrágcsáltad mint a gumicukrot XD
2013. ápr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak félek hogy legközelebb is elbénázom://:D
2013. ápr. 4. 17:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Picit haraptam csak rá:D
2013. ápr. 4. 17:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát aranyos vagy :) Szerintem tényleg még jól is jöhettél ki a dologból. Azt is gondolhatta h hmmm te kis huncut :D
2013. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jah és még annyit hogy ne izgulj. Mindenki átesett az első csókon és nem volt akkor a legügyesebb de gyakorlással biztos vagyok benne hogy nagyon ügyes leszel :)
2013. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi:D
2013. ápr. 4. 20:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2013. ápr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!