Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy "bejöjjek" neki? Mi foroghat a fejében? Lentebb pontokoban fejtem ki.

Figyelt kérdés
16 eves fiu vagyok. Tavaly nyaron egy fellepesem utan rairtam. Közvetlen lány (ismerem lassan 10 eve, iskolatarsak vagyunk). Majustol szeptemberig irogattunk. Nekem ugy jott le hogy kedvel engem. Szeptemberben bepasizott ami decemberig tartott. Azota nem irtam vele Februarig. Most nem olyan a "viszonyunk" mint regen. Lehet hogy azzal rontottam el, hogy nem hivtam ki? Hogy erhetnem el, hogy legalább barátok legyünk? Ha a kozelemben van nem merek hozzaszolni. Örülten szerelmes vagyok, de szerintem szánalmasnak tartja, hogy meg mindig ra-rairok. Ami azt illeti tavaly nyaron egyszer elhivtam egy koncertre amire el is jott, aztan ejjel ramirt, "bokolt" nekem (amugy nagyon jol fest, en gitarozok) stb... Aztan kb ejjel 3 ig irtunk. Nagyon kellemetlen helyzet. Szerintem nincs nagy eselyem de lehet... Ki tudja? Elore is koszonom a valaszokat ;)

2013. ápr. 2. 00:03
 1/3 anonim válasza:

szia szerintem nyúgottan irj rá a lányra bisztos vagyok benne hogy örülni fog neki de ne feledd ha kérdezz valamit soha ne csak igent vagy nemet mondja hanem hosszan beszélj pl szereted a pizzát? - szeretem fôleg a ......pizzát

de ne tùl hosszan beszèlj erröl ja és kérdezz vissza tõle dolgokat mert azt elvárja a lány és úgy érzi majd hogy érdeklötsz iránta :) ja suliba azért köszönj rá mindig

2013. ápr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak teljesen igaza van . Nyugodtan írj rá és ha kérdez tőled valamit akkor ne egyszavas válaszokat adj mert akkor hamar vége lesz a beszélgetésnek . :)
2013. ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szepen. Nos ráírtam, úgy ahogy tanácsoltátok. Még mindig egyszavas valaszokai ir tobbnyire. Szerintem fog kelleni egy kis ido amig ujra jobb lesz a "kapcsolatunk". Nagy problémám még, hogy nem merek vele beszélgetni élöben ( koszonni koszonok, vissza is mosolyog) de mindig van valakivel, es ettol csokken az onbizalmam. Valami javaslat? :D
2013. ápr. 2. 22:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!