Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő gondolhat még rám? Irjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő gondolhat még rám? Irjak majd neki? (picit hosszú)

Figyelt kérdés
volt egy fiú,egy évig voltunk legjobb barátok,ő nagyon szerelmes volt egy lányba,az ő haverja belém,és egyik napról másikra belém lett szerelmes állítólag,szerelmet vallott smsbe,én meg nem is tudtam,hogy mit kezdjek,mert én nagyon szerettem őt mint barát.Én összejöttem haverjával,ő meg gondolom ezen besértődött,és elkezdett beszólogatni,pedig ő akart minket összehozni az elején,és fél éve már,hogy összevesztünk.Meg mindenkinek azt mondta,hogy csak a pénz meg az audi miatt járok a fiúval,csak a gazdagokkal,mert fájt neki,hogy összejöttem barátjával.Szeptemberben vesztünk össze,ki is tiltott facebookon,de karácsony napján vissza vette,sőt boldog karácsony kívánt smsben,később újévet is,majd be is jelölt,lájkolt mindent,erre 3 nap múlva kitörölt,meg azt hallottam vissza,hogy ha nem köszönök neki akkor ne várjak semmi kapcsolattartást,de hát honnan tudjam hogy ő akar kapcsolatot tartani? szétválaszthatatlanok voltunk,igaz már beletörődtem,hogy nincs többé...de napok múlva 18.születésnapja,ahol én nem leszek ott. :( szerintetek irjak azért neki smst? :/
2013. márc. 10. 15:20
 1/2 A kérdező kommentje:
jaj a lényeg kimaradt. volt egy csaj általános suliba osztálytársam volt!ő volt a lány haverja de lett neki pasija es nem is foglalkozott fiúval,utána lettem neki én.és most ők szépen ,ketten legjobb barátok és facebookon folyton irkál ki a csaj rám...tudom gyerekes,de hát ez van. :/ a fiú kiirt egy szerelmes szöveget,meg egy zenét is kitett ami rám vallhat,mert a csaj nem lájkolta be... ezért gondolom,hogy rám mehetett
2013. márc. 10. 15:25
 2/2 anonim ***** válasza:

hogy mennyire meghatározó már a facebook a kapcsolatokban is... hihetetlen, na de ne térjek el a kérdéstől, mi? :)


Én nem annyira hiszek ezekben a fiú-lány legjobb barátságokban. Az én környezetemben is van rá példa, hogy teljesen jól működik, szétválaszthatatlanok, de ez a ritka. Általában az egyik fél mindig többet akar (kétszeres tapasztalat).

Szerintem egyélrtelműen tetszettél a barátodnak, s mint jófej haver próbált az elején téged meg azt a másik srácot összehozni, gondolom azt hitte, úgy sem lesz belőle semmi. Most meg féltékeny, mert a haverjáé lett a "fődíj".

Mindenféleképpen írj neki smst a szülinapján, vagy hívd fel, az még jobb lenne. S ne legyél haragtartó emiatt, hanem keresd néha néha, ne hagyd elszakadni a köztetek levő szálakat.

2013. márc. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!