Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A fiúk miért nem mernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért nem mernek fiatalabb lánnyal járni, hogyha szeretik őt?

Figyelt kérdés
Szeretek egy fiút. tudom, hogy ő is szeret, mert egy mindkettőnk számára fontos ember megkérdezte tőle és neki őszintén elmondta, hogy nagyon szeret és tisztel csak fiatal vagyok még. 15 vagyok ő meg 23. Egy körben mozgunk, minden nap látjuk egymást. már smároltunk is és pár nappal utána megbeszéltük, hogy nem lesz semmi köztünk, utána meg mondtuk egymásnak, hogy nem tudtuk elfelejteni egymást..

2013. márc. 24. 15:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu. Én is 23 éves fiú vagyok és engem például le is pedofilozott már emiatt egyik haverom, na meg a lány szülei sem nézk ezt jó szemmel én úgy vettem észre. Egy gonosz, rossz aljas fiút látnak csak egy olyan huszonéves srácban, aki egy korodbeli 14-16 éves kislánnyal jön össze. Nekem sem hiányzi, hogy mindenki támadjon emiatt, ráadásul a mai tini nagy része még éretlen egy kapcsolathoz, sokszor maguk sem tudják mit is akarnak.
2013. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!