Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A fiúk miért nem mernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért nem mernek fiatalabb lánnyal járni, hogyha szeretik őt?

Figyelt kérdés
Szeretek egy fiút. tudom, hogy ő is szeret, mert egy mindkettőnk számára fontos ember megkérdezte tőle és neki őszintén elmondta, hogy nagyon szeret és tisztel csak fiatal vagyok még. 15 vagyok ő meg 23. Egy körben mozgunk, minden nap látjuk egymást. már smároltunk is és pár nappal utána megbeszéltük, hogy nem lesz semmi köztünk, utána meg mondtuk egymásnak, hogy nem tudtuk elfelejteni egymást..

2013. márc. 24. 15:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Lennék a helyében!

F.

2013. márc. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mert a szemében még gyerek vagy azért.
2013. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted?
2013. márc. 24. 15:58
 4/21 anonim ***** válasza:
az én haverjaim pl kiröhögnének ha egy 4-5 évvel fiatalabb csajom lenne, sok baráti kör nem toleráns az ilyen ügyekben :D
2013. márc. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy a srác:

1. Nem szeret.

2. Nem akar börtönbe kerülni.

3. 1.+2.

2013. márc. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
a mi baráti körünk drukkol nekünk, hogy összejöjjünk.. nagyon rossz ez így. én szeretem és ő is engem, még sincs semmi :(
2013. márc. 24. 16:00
 7/21 anonim ***** válasza:
egy 15 éves még tényleg gyerek, főleg egy 23 évesnek. mindenképpen értelmetlen lenne 18 éven aluli lánnyal kezdenie. nagy távolság ez korban, ő már felnőtt, te meg még vagy 3 évnyire vagy a felnőttkortól. a smárolás meg nagyon jó érzés, de nem minden, és nem szabad a szerelemmel összetéveszteni a szexuális vonzalmat!
2013. márc. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ha valóban szerelmes beléd egy felnőtt férfi, akkor érdemes lenne kivizsgáltatnia magát.

Te meg ébredj fel és élj a valóságban.

2013. márc. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
eléggé rosszul esik ez nekem.. hogy azt mondod vizsgáltassa ki magát meg hogy ébredjek fel. nem is tudod, hogy mi van köztünk. mindenesetre köszönöm a válaszodat, még ha rosszul is esett..
2013. márc. 24. 16:06
 10/21 anonim ***** válasza:

Annyit tudok, hogy belé vagy zúgva, mert imponál neked, hogy bejössz egy felnőttnek. Smároltatok és azt hiszed, most te vagy a császárnője.

Igen, kelj fel kislány, ez nem egy Disney-rajzfilm, az élet kemény (ahogy a szerelmed micsodája is, semmi több).


A gondolkodásodból látszik, hogy nem vagy érettebb bármelyik 15 évesnél, és ez így van rendjén. Keress magadnak pasit a saját korosztályodból. Nem találsz? Akkor vess magadra.

2013. márc. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!