Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vidíthatnám fel páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vidíthatnám fel páromat? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Páromnak napok óta rossz a hangulata, olyan semmilyen kedve van, a napsütés se vidítja fel. Persze vannak vidám pillanata, de most nagyon szét van szórva és kedvetlen, és ez fel is idegesíti.

Sajnos nem tudok ma már átmenni hozzá, így nem tudom megölelgetni, sem játszani vele valamit, így valamilyen távlati kis vidám kedvcsinálóra gondoltam. Nincs valami tippetek, amivel gyorsan fel tudnám dobni akár egy kicsit is a hangulatát?

Kíméljetek meg kérlek a szexuális utalásoktól, nem megoldható jelenleg.

Köszönöm a válaszokat!

18L 20F



2013. márc. 3. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendelj neki telefonon valamit! Fantázia!
2013. márc. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csoki, jó film, kedves fénykép...
2013. márc. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jelenleg 0 a fantáziám!

Prostira, pizzára vagy virágra gondoltál? :D

2013. márc. 3. 15:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nem tudom neki átvinni. :/ Jó lenne, de nem tudom innen megvalósítani. :/
2013. márc. 3. 15:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Nahhh, csak van fantáziád!
2013. márc. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!