Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírok itthon már meglenni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírok itthon már meglenni! Kérhetem a páromat, hogy odaköltözhetnék e?

Figyelt kérdés

Nem túl jó a viszonyom a szüleimmel,ebbe most nem akarok belemenni.Maradjunk annyiba,hogy nem sokat beszélek velük bizonyos dolgok vagy tettek után. Szürkeségé válok itthon.

20 éves vagyok, már dolgozok,az kikapcsol fizikailag és lelkileg is.Van egy 21 éves párom akinek már van saját háza..

Igazából sose beszéltünk még erről,hogy összeköltözhetnénk.Egy éve járunk már.

Ma délután átmegyek hozzá és ott is alszok...Én úgy gondolom,hogy elég erős kötelék van közöttünk.

Megkérdezhettem? Van rá "jogom" megkérdezni?


2013. márc. 2. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

ha úgy érzed hogy elég erős a kötelék kettőtök között,és eléggé szeretitek egymást nyugodtan kérdezd meg.

pl: Ákos ( csak egy név :D ) szeretsz?

ő: persze kicsim.

te: mi lenne ha össze költöznénk? persze csak ha te is akarod..

ő: oké,költözzünk össze..

vagy valami ilyesmi :D nyugodtan kérdezd meg :))

2013. márc. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg. Mondd meg, hogy szar a helyzet a szüleiddel és neked jobb lenne mellette. Ráadásul kereső ember vagy, tehát nem puszira laknál ott, hanem beleadnál a háztartás költségibe is. Ha szeret a párod, és fontos vagy neki szerintem belemegy. :)
2013. márc. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha jól működik a kapcsolatotok, akkor nyugodtan kérdezz rá. Max azt mondja, hogy még nem áll rá készen. Nem vesztesz vele semmit. Van kereseted is, be tudsz adni a kiadásokba, takarítasz, főzöl stb. Csak jól járna :-D
2013. márc. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen kérheted, csak azt ne felejtsd, hogy így könnyen elveszítheted a "varázsodat". Ezen azt értem, hogy az, akihez odaköltözöl látni fogja, hogy valamelyest rá vagy szorulva és így már nem leszel annyira érdekes neki. Ha mégis így döntesz, akkor azt kívánom neked, hogy én tévedjek!
2013. márc. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd, de felejtsd el, amit az első ír, hogy előbb megkérdezed, hogy szeret-e, mert az érzelmi zsarolásnak hívják.
2013. márc. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem ha elég érős kötelék lenne köztetek nem itt kérdeznéd meg ezt...

gondolkodj el egy kicsit a kapcsolatodon

2013. márc. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elgondolkodtam,csak támaszra vágytam itt.

A kérdésem feltétele zavar engem...

2013. márc. 2. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!