Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha elakartam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha elakartam hagyni a páromat, de ő nem enged el, és fenyeget?

Figyelt kérdés
Már több éve vagyunk együtt de soha nem vitt sehova,ő mehet bárhova,én sehova..vagy ha megyek is kifaggat hogy hol voltam,meg hívogat...mindenkire féltékeny... aztán meguntam elakartam hagyni,de ő nem engedett el...aztmondta,majd ha ő úgyakarja,akkor hagyhatom el...úgy kell élnem mint egy 70 évesnek...nem is merek lépni semmit..

2013. márc. 2. 02:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Fogod és egy sporttáskába a legfontosabbakat összeszeded,majd amikor nincs ott elmész rokonokhoz/barátokhoz,majd utána (ha szerzel okot rá) távoltartási végzést kérsz rá.
2013. márc. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát igen..csak egy helyen lakunk,és mindenki itt él közel hozzánk,nem is tudnék hova lelépni...
2013. márc. 2. 02:28
 3/9 Pretty Ballerina ***** válasza:
Jelentsd fel zaklatásért, komolyan.
2013. márc. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor egy motel,vagy távoli rokon,de mindenképpen lépj.
2013. márc. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm rendesek vagytok,hát az lesz..mert ez elég idegesítő egy helyzet..
2013. márc. 2. 02:32
 6/9 anonim ***** válasza:
valaki biztos van akihez becuccolhatsz, ha ezután erőszakoskodik, feljelented.
2013. márc. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Végül is max. barátnőmhöz.. őt a rendőrség sem érdekli,nem ez lenne az első rendőrségi ügye,meg akkor küldi a barátait.
2013. márc. 2. 02:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Valamelyik válaszoló biztosan felajánlkozik neked
2013. márc. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Barátnőhöz lehetőleg egy nagyobb városba, én is ezt javasolnám mert (általában) ez a fajta viselkedés a részéről fokozódik. Eleve ez hogy akkor hagyhatod el ha ő úgy akarja, mi vagy te a tulajdona? Az ilyen pasi nem százas, lépj le.
2013. márc. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!