Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azzal fenyeget megöli magát, ha elhagyom. Mit tegyek? F/24

Figyelt kérdés
Több év és hónap van már mögöttünk megszakításokkal. Ha szakítottunk az általában miatta volt (megcsalások, hazudozás stb.). Mindig visszasírta magát én pedig bíztam benne megváltozik. A többi szakítás után benyugtatózva hívott fel és kizsarolta, hogy kibéküljek vele. Tudom, hogy pasizik, hogy megcsal mégsem tudom elhagyni, mert zsarol azzal, hogy megöli magát. Volt már rá példa, hogy megkísérelte. Nem szeretem, undorodom tőle, de a halálát nem kívánom. Mit tegyek?
2012. aug. 28. 21:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
"Nem szeretem, undorodom tőle," .. akkor ne foglalkozz. Ennyi max amit tehet, hogy a saját szánalmas életének kioltásával fenyeget. Szakítsd meg a fonalat.
2012. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ülj le vele és próbáld elküldeni pszichológushoz. Ha már több éve együtt vagytok, gondolom ismered a szüleit, beszélj velük is és kérd a segítségüket ebben.
2012. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
hát ez érdekes, megvagy fogva, de sztem nem ölné meg magát csak ilyezget h ne hagyd el, mert tudja ha ezt mondja akk nem hagyod el.. de hogyan és mivel kísérletezett már?
2012. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Igen, beszélj a szüleivel.

Ne engedj a zsarolásnak!

2012. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Mond meg neki hogy te már nem szereted őt úgy mint régen és hogy ha szeretné hogy legyen még valami köztetek akkor változzon meg és ne hazudozzon..! Mond neki hogy ha még egyszer megcsal vagy hazugságon kapod akkor már végleg nem fog érdekelni téged mert neked már eleged van abból hogy hazudozik és megaláz azzal hogy megcsal..!
2012. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Mókusgyilkos ***** válasza:
72%

hát hagyd ott. magyar jog szerint nem csinálsz semmi rosszat sőt sztem morálisan sem.

aki megakar halni nem begyógyszerezi magát meg elvágja a csuklóját.. az zuhan 10 emeletet / átvágja a karotiszt / vonat elé ugrik..

szólj szüleinek h dugják be a gyogyóba.

2012. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Ismered a mondàst, amelyik kutya ugat, az nem harap.

Általában aki öngyilkossággal fenyegetőzik, nem teszi meg.

Hogy megkísérelte, az egy dolog. Ha igazán akarná, nem mondaná, hanem megtenné, de úgy, hogy nem lenne visszaút.

Pszichiátriai kezelésre szorul.

De emiatt ne maradj vele, a te életed azért nem kell tönkretenni.

23L

2012. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el a családjának mivel fenyeget, hogy tudjanak rá figyelni. Tapasztalatom szerint az ilyen fenyegetős szerelmeseknek eszük ágában sincs eldobni az életet, csak tudják, hogy ezzel magukhoz láncolhatják a kiszemeltet.

Más miatt nem tedd tönkre az életed. Tedd meg a kellő óvintézkedést és tárgyilagosan szakíts vele és ne állj szóba vele többé.

2012. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy gusztustalan érzelmi zsarolás.

Csupán ennyiért, mindenféle megcsalás nélkül is otthagynám.

2012. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Mekkora egy papucs vagy te.. állj már a talpadra ember! 24 évesen komolyan ilyen életképtelenek az emberek? biztos jól kiröhög a nő azokkal akikkel éppen van
2012. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!