Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azzal fenyeget megöli magát, ha elhagyom. Mit tegyek? F/24

Figyelt kérdés
Több év és hónap van már mögöttünk megszakításokkal. Ha szakítottunk az általában miatta volt (megcsalások, hazudozás stb.). Mindig visszasírta magát én pedig bíztam benne megváltozik. A többi szakítás után benyugtatózva hívott fel és kizsarolta, hogy kibéküljek vele. Tudom, hogy pasizik, hogy megcsal mégsem tudom elhagyni, mert zsarol azzal, hogy megöli magát. Volt már rá példa, hogy megkísérelte. Nem szeretem, undorodom tőle, de a halálát nem kívánom. Mit tegyek?
2012. aug. 28. 21:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%
Aki hülye, haljon meg! Vagy tűnj el szép lassan az életéből!
2012. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Hívd fel a szüleit, tárd ezt eléjük őszintén! Innentől már az ő dolguk, az ő felelősségük! Nem fogja megtenni, hidd el! Te szakíts meg minden kapcsolatot vele! Töröld a számát, az e-mail címét, fb, msn, skype, minden. Ha keres, ne válaszolj, ha az ajtód előtt könyörög, mondd meg, hogy eljátszotta a lehetőségeit! Vissza ne fogadd!

2012. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
hagyd ott ne gondolj arra mert nem fogja megölni magát.
2012. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%

itt nem kapsz tanácsot

menj el te pszichológushoz, mert gyanítom őt nem tudod rávenni...ő majd ad neked hasznos tanácsokat, hogyan lépj ki ebből a játékból

2012. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha fontos lennél neki, megbecsülne legalább annyira, hogy elviselhetővé tegye magát. Csak irányítani akar.
2012. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Miért teszi?

Miért csinálja ezt az egészet?

Mi hiányzott neki?

Ha meg megvolt mindene akkor meg miért ment férre?

Szerintem ő nincs kibékülve magával. Valami nagyon nincs rendben vele! Valami súlyos el van temetve a lelkében.

Azt mindenképpen mondd meg neki hogy ő nem az aki neked kell és te sem vagy az aki neki kell. Egyszer végre lehetne őszinte magával!

Akármennyire is undorodsz tőle, neki segítségre van szüksége! Valami nagyon nagy baj van vele és te tudsz rá hatni.

Amit ő tesz az negatív de ő nem ezt akarja csak ez sül ki belőle. Ő valójában jót akar és feléd pozitív irányultsága van. Akar téged és fontos vagy neki, még akkor is ha nem becsül meg eléggé.

Nyilván ha ő jól lenne és ép személyisége lenne akkor nem így tenne.

Valamennyire ő is hibás de talány annyira ő áldozat is, csak nem tudni hogy minek az áldozata.

Szerintem a részedről a segítség nyújtása még a lelki nyugalmad kárára is nem gyengeség hanem mint önfeláldozás erény lenne. Vagy meg tudsz nevezni valakit aki tudna segíteni neki? Szerintem te vagy az egyik legjobb esélye hogy megint normális legyen.

Valószínűleg ő társfüggő és egy szeretetqurva is és az ezer százalék hogy segítségre van szüksége. Anélkül elveszett és sosem lesz normális élete.

30F

2012. aug. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad érzelmileg zsarolni. Ha ott akarod hagyni, hagyd ott, de mindenképp értesítsd a szüleit, barátait stb., hogy öngyilkos tendenciái vannak. Ocsmány dolog, amit veled művel, tegyél ellene.
2012. aug. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!