Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? A szüleim azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A szüleim azt akarják hogy szakítsak a barátommal csak azért mert vékony és alacsony?!

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes vagyok egy srácba aki 175cm és elég vékony... Amúgy én 152cm vagyok. Az a gondom hogy a szüleim nem fogadják el őt és folyton megbántják ami nagyon rossz érzés mert a barátom nem mondja de tudom hogy nagyon rosszul esik ez neki. Apuék azt szeretnék hogy egy izmos fiuval legyek aki kb 2méter magas... Többször mondtam már nekik hogy engem nem érdekel hogy milyen magas vagy hogy milyen izmos mivel nagyon kedves és minden emberi érték meg van benne amitől nagyon szerethető:) különösen anyum szokta őt bántani különféle beszólásokkal de a múltkori volt a legdurvább amikor apu elengedett hogy moziba menjek Marcival valami 6órás filmre, anyu kiverte a balhét és csak annyit mondott hogy vicces lesz majd amikor megtámadnak és nem Marci fog megvédeni engem hanem még a hátam mögé is ugrik. Most mit kéne tennem szerintetek?:( amúgy ő az 1.barátom. 15/L

2013. márc. 3. 15:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
természetesen mindig megvédem ha beszólnak neki mert ez a minimum csak nem szoktam olyan durván mint ahogy valamelyik hozzászóló tanácsolta. Köszi az érveket megpróbálkozom velük de azért remélem lecsillapodnak a kedélyek és nem lesz szükség rá.
2013. márc. 3. 15:48
 12/16 anonim ***** válasza:
de gyűlölöm az ilyesmit...:(
2013. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik, hogy mégis miféle felszínes libát akarnak ők tulajdonképpen a lányukból faragni? Kérdezd meg továbbá azt is, hogy olyan fiút elfogadnának-e melletted, aki azért van veled, mert teszem hosszú barna hajad van, de mint személyt egyáltalán nem értékel? Továbbá mondd el nekik, hogy mélységesen csalódtál bennük, és szervezzék át az értékrendjüket. Nem egy alkoholistával, drogossal jársz, nem üt, kedves hozzád és szeret, ennél többet manapság a tizenéves lányok szülei nem nagyon kívánhatnak. Én biztos kiverném otthon a balhét emiatt, és felszólítanám a szüleimet, hogy hagyják abba a szekálást, mert egyrészt undorító viselkedés, másrészt gyerekes is.
2013. márc. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettetek:)
2013. márc. 3. 17:07
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nanemárr!! Az oké h tiszteled a szüleid de akkor miért nem tisztelnek ők is téged ?!? Nehogymár ők mondják meg kivel járj... !!! Ha szereted akor ők ebbe nem szólhatnak bele . Beszéld meg velük mert ez igy nem mehet tovább!!!
2013. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Nem nagyon értem a szüleidet...! Ha egy normális intelligens fiú a barátod, ahogy azt te is leírtad, akkor nekik miért a külseje számít? Jobb lenne nekik, ha egy 2 méter magas izomkolosszussal járnál, aki nem is szeretne és folyton megcsalna?

Gondolkodjanak már el kicsit!!

2013. máj. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!