Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? A szüleim azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A szüleim azt akarják hogy szakítsak a barátommal csak azért mert vékony és alacsony?!

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes vagyok egy srácba aki 175cm és elég vékony... Amúgy én 152cm vagyok. Az a gondom hogy a szüleim nem fogadják el őt és folyton megbántják ami nagyon rossz érzés mert a barátom nem mondja de tudom hogy nagyon rosszul esik ez neki. Apuék azt szeretnék hogy egy izmos fiuval legyek aki kb 2méter magas... Többször mondtam már nekik hogy engem nem érdekel hogy milyen magas vagy hogy milyen izmos mivel nagyon kedves és minden emberi érték meg van benne amitől nagyon szerethető:) különösen anyum szokta őt bántani különféle beszólásokkal de a múltkori volt a legdurvább amikor apu elengedett hogy moziba menjek Marcival valami 6órás filmre, anyu kiverte a balhét és csak annyit mondott hogy vicces lesz majd amikor megtámadnak és nem Marci fog megvédeni engem hanem még a hátam mögé is ugrik. Most mit kéne tennem szerintetek?:( amúgy ő az 1.barátom. 15/L

2013. márc. 3. 15:27
1 2
 1/16 ájszíjú ***** válasza:
100%
Ertem szoval szuleid logikaja szerint aki vekony nem tud verekedni? Jo tudni
2013. márc. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

sajnálom

ez egy baromságnak tartom

én se szóltam bele a gyerekem életébe, pedig a srác alig magasabb, mint ő és szintén vékony

igaz sajnos a szülők sem egyformák

mi lenne, ha beszélnél a szüleiddel hagyják abba, mert TE őt szereted és ezt ne akarják elő írni, ülj le velük beszélni, komolyan N

2013. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
én sem értem a logikát.
2013. márc. 3. 15:34
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

15 éves vagy, ráadásul lány... ez tökéletes alapanyag arra, hogy kiverj egy kva nagy hisztit:D

mondd meg nekik akár nyer szókinccsel is, hogy semmi közük ahhoz, hogy Te kivel vagy, vagy kivel nem.. ha a kedved úgy tartja, akkor végigkúrathatod magad az egész iskolával, ahhoz se lenne közük, mert ez csakis a Te dolgod

mondd meg nekik, hogy ha két méteres pasid lenne, arra lennél jó, hogy állva leszopd, de egyébként még a szemébe se tudnál nézni rendesen, elvégre fél méter lenne köztetek

vágd a fejükhöz, hogy felszínesek, és ostobák, hogy testtömegindex alapján választanak párt


a végén egyszerűen elküldheted őket a pcsába..


meglepődnének az tuti, de ha értelmes jószágok, akkor elgondolkodnak...

2013. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Ivan Iljics ***** válasza:

Esetleg mondd meg a szüleidnek hogy:

- Nem olyan rossz a közbiztonság, hogy ez lényeges szempont legyen.

- Ha többen támadnának rátok akkor amúgy is csak kis eséllyel tudna egy izmos srác megvédeni.

- Ha késsel támadnak rátok, az izmos srác valószínűleg csak megöleti magát.

- Nem az izom a lényeg, hanem a használata.

Illetve a nem izmos srác nem tud olyan könnyen bántani téged.

2013. márc. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem normális szüleid vannak. gyönyörű lennél a 152 cm-rel egy 2 méteres srác mellett. Nem hinném hogy bármit is tudsz tenni mivel angyon primitív a felfogásuk, ök már nem fognak változni sajnos.
2013. márc. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2!:) szoktam beszélni velük erről de semmi haszna nincs. Még jó hogy amikor egy éve szóba került ez a dolog akkor azt mondták hogy ők nem fognak beleszólni az én szerelmi életembe. Ehez képest nem valami fényes a helyzet.
2013. márc. 3. 15:37
 8/16 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:) azért ekkora balhét nek csapok mivel a szüleim és a tiszteletet megadom nekik bármi legyen is. Konkrétan apa kifejtette hogy mennyire utálja ezt a srácot. Ötletem sincs de már kikészülök ettől
2013. márc. 3. 15:41
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

az oké, hogy Te tiszteled őket, de Téged miért nem tisztelnek ők?

ez szomorú... sajnos a hülyeség ellen nagyon nehéz észérvekkel meg logikával harcolni...

de ha ők megszólják, akkor feltétlenül kérd ki magadnak, hogy mi közük van hozzá és miért csinálják ezt


pl apudat is kérdezd meg, hogy mi az oka annak, hogy utálja a srácot.. mondon 3 normális érvet.. és ha azzal jön fel, hogy gizda, akkor kérdezd meg, hgoy és akkor mi van

2013. márc. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék hogy nem úgy utálják mint embert mert igen intelligens egy valaki,hanem nem találják egy olyan tipikus ,,férfi ideálnak"
2013. márc. 3. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!